Благотворителност, благодарности и други деяния :-)

  • 60 678
  • 1 192
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
В ТАЗИ ТЕМА ПЕРИОДИЧНО ОБСЪЖДАМЕ КОГА И КАК ХОДИМ ПРИ ДЕЧИЦАТА В ДОМОВЕТЕ, ОТ КАКВО ИМАТ НУЖДА, А И РАЗНИ ДРУГИ "нещица" Wink
ВСЕКИ, КОЙТО ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА ПОМОГНЕ, ДА ДАРИ ОБИЧ НА ЕДНИ НЕВЕРОЯТНИ ДЕЦА Е ДОБРЕ ДОШЪЛ ТУК!
Hug Hug

 Two Hearts  newsm05 newsm76  newsm06 Two Hearts  newsm04 newsm76





С помощта на десетки момичета от форума, за децата от ДМСГ Св.Параскева бяха осигурени и закарани вчера:
-нова медицинска електронна везна TEFAL-139лв
-1000 броя памперси първо качество-150лв
-3000бр (10кутии х 300бр) клечки за уши
- 720бр (10пак х 72бр) мокри кърпи.
Другата седмица ще бъдат занесени и кремове против подсичане.


За 1 март е организирано тържество с куклен театър, лакомства и мартенички.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА С ГОЛЕМИ СЪРЦА!!!!   bouquet  bouquet  bouquet


ВСЕКИ МОЖЕ ДА НАМЕРИ СВОЯ НАЧИН ДА ПОМАГА Wink и е добре дошъл да го прави по начина, който намира за правилен Simple Smile


Благодарение на фирма РУЕН ИНТЕРНЕШЪНЪЛ и г-н Стефан Колев на децата в домовете в София (ДМСГ Св.Параскева), Пловдив, Пазарджик, Стара Загора и Варна бяха осигурени нови дрешки и пижамки на стойност над 2300лв!! ПОКЛОН!


Сега и една молба- в ДМСГ Св.ПАраскева има "нужда" от 2-3 детски играчки кукленски колички, защото има само една и настава бой всеки път за нея Laughing Laughing. Ако има някое попораснало момиченце, което вече не си играе със своята- дечицата ще са много щастливи , ако им я занесем Simple Smile

За Марина от Драгалевци парите за нова пералня са почти събрани , не стигат около 70лв. Ако някой има желание да помогне-пишете тук или на ЛС.


p.s.За да не става объркване давам линк и към тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153687.0, ако има значение кой под каква шапка и форма помага на дечицата.

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 21:21 от Emi

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 3 109
Еми, привет!  Hug

Много се радвам за статута ти на доброволец и добрините, които продължаваш да организираш!  Peace

За пералнята на Марина мога да дам 20 лв. Моля те, пиши ми на ЛС номер на сметка, където да ти ги преведа!

За детските колички: ако не се обадят други майки, готова съм да закупя една. Ще чакам да ми пишеш дали ще се съберат достатъчно. 

# 3
  • Мнения: 258
БРАВО!!!!!!!!

# 4
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
  bouquet  bouquet  bouquet   

# 5
  • Мнения: 5 228
Браво, Еми!
И от мен брой една количка.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 210
БЛАГОДАРЯ ВИ!! Heart Eyes  bouquet
Количките вече са осигурени- с тази на Марийчето (Фукла) станаха 5 броя!! Голямо возене на бебета ще падне Joy
Миленче (sweetkids_mama) , благодаря- по нататък ще те имам предвид като има нужда Wink
За Марина- уви пак остава без работа (филмите свършиха, а моя познат почва с италиянски филми да се занимава Sad ), та тя мисли да задържи парите и да си намери втора употреба пералня, защото не се знае кога пак ще има регулярни доходи -иска да има заделени на страна пари за спешни случаи Sad
Подробно за това откъде са количките ще пиша като доокомплектоваме дарението, защото благодарение на златните момичета от една от отчетните теми, децата ще имат още хубави памперси, кремове против подсичане, но тази седмица ще се занимавам с договарянето на цените, че има нишан и малко дарение да направят от фирмата вносител Wink
ВИЕ МИ ДАВАТЕ КУРАЖ! БЛАГОДАРЯ ВИ!!!  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 878
За пералня за Марина, една мама от нашата отчетна предлага такава -

Цеце Петя има пералня, Криси търсеше за Хели май newsm78
Ами пишете, ако някой има нужда от пералнята да я давам. Тя си работи, просто майка ми се сдоби с по-нова.  Laughing

ето тук

# 8
  • София
  • Мнения: 2 210
За пералня за Марина, една мама от нашата отчетна предлага такава -

Цеце Петя има пералня, Криси търсеше за Хели май newsm78
Ами пишете, ако някой има нужда от пералнята да я давам. Тя си работи, просто майка ми се сдоби с по-нова.  Laughing

ето тук

Съни, видях го, но се оказва накрая, че се е счупила Sad
Ще измислим нещо Wink
В петък ще ходя до Маринка бамбинка и ще пиша.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 210
Момичета вижте какви хубави новини има за Цвети!!! Толкова се вълнувам за съдбата на това дететнце, вижте в блога как с наша помощ и на стотиците добри хора това дете ще живее. Много съм щастлива!!!
Чест прави и на родителите за пълната информация своевременното обновяване на нещата около нея в сайта, при положение, че сигурно не им е до това. Да не говорим каква отчетност има!!! Изброени са ВСИЧКИ дарители. Дано Господ бди и спаси тази кукличка!
(линка ми е в подписа)

# 10
  • Мнения: 3 861
С помощта на десетки момичета от форума, за децата от ДМСГ Св.Параскева бяха осигурени и закарани вчера:
-нова медицинска електронна везна TEFAL-139лв
-1000 броя памперси първо качество-150лв
-3000бр (10кутии х 300бр) клечки за уши
- 720бр (10пак х 72бр) мокри кърпи.
Другата седмица ще бъдат занесени и кремове против подсичане.



Искам и аз да изкажа благодарностите си на тези от вас, които дадоха парите за гореизброените от Еми неща. Това са всъщност парите, които събрахме на детското коледно тържество.
Останаха малко да се закупят споменатите кремчета срещу подсичане след което ще събера цялата документация, ще сканирам всички бележки от покупките както и списък с дарителите и ще ги публикувам в специална тема в подфорум "Нашите деца", тъй като от там набрах хората и средствата и се чувствам длъжна да дам отчет за всяка стотинка. Още веднъж благодаря на всички ви и  специално на Еми благодарение на която направих връзката с ДМСГ Св. Параскева!!! Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 15 215
Eми, и аз ти обещах едан количка. Искате ли я?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 210
Днес Виви ми донесе още една количка Laughing. Виви-  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes
На Петя с 4 деца са занесени играчки и подарък за рожденника Simple Smile
Тя има нужда от прахосмукачка, Тео7777 ще провери за една, ама аз да си питам, ако има и друга излишна Simple Smile
Засега имат нужда от прах за пране и винаги се радват на лакомства за децата и плодове Simple Smile Simple Smile Големи сладкишчета са малчовците Simple Smile
На Лили  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 2 210
На Марина-занесох 60лв от Кейси! Кейси-  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes
Юлето ще напише за останалите неща.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Както е писала Еми, снощи бяхме при Марина  Hug
Занесохме й дрешки, обувки и играчки от Кейси  Hug
Кейс, едно огромно БЛАГОДАРЯ ! Как ми се искаше
да можеш и ти да видиш, радостта и благодарността
в очите на Марина за прекрасните подаръци  Hug
Големи благодарности и на моята съседка Жанина Паунова,
която ми даде 2 плика маркови и скъпи дрехи за Марина.
А Алекс е един прекрасен бонбон, който нагушкахме и нацелувахме Simple Smile
С нетърпение чакам следващото ходене, защото
на мен лично ми е много приятно и се радвам, че те познавам Марина  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт