надежда за по добър живот

  • 1 618
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте!Пише ви още една мама която заедно със своето семейство вярва в чудеса  и се бори с всички   сили  за по добър живот за малкото ни съкровище,Дъщеричката ни се роди 2месеца преди определения термин,Месец след това и поставиха диагноза хидроцефалия а 2месеце по късно зрението на дясното око бе загубено,Съгласихме се на криотерапия на лявото око но за съжаление то не се повлия и крайната диагноза е ретинопатия 5степен,НаIсрочиха ни и ни приеха за преглед след 1месец и евентуално след него за операция в Германия,На 3месеца и поставиха клапа,2месеца по късно се наложи да промият клапата и преди 10 дена ни изписаха,Надявам се ако мога да помогна !БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!     

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 23:49 от VELINKATA

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
добре дошла
дано намериш и в наше лице помощ - както с инфо така и просто приятелска

# 2
  • Мнения: 1 710
Добре дошла, пиши повече и в темата "Хайде да се запознаем" - дали ще помагаме не знам, но със сигурност сме тук за подкрепа и разбиране.  Hug

# 3
  • Мнения: 3 537
Добре дошла! Grinning

# 4
  • Мнения: 3 743
Добре дошла Hug, тук със сигурност ще намериш помощ и подкрепа Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 262
И аз да ти напиша добре дошла, милите ми вие с какво се налага да се борите, с вас сме винаги и за добро и за лошо, никога не се притеснявай да си изплачеш мъката, този форум предимно за това беше направен, за подкрепа и взаимопомощ! Не се срамувай или страхувай да споделиш всичко, дори и не по заболяванията на детето, поне за себе си гарантирам, че винаги ще те изслушам и ще те окуража! Прегръщам ви и ви пращам много сили за борбата, която ви предстои!

# 6
  • Мнения: 450
Добре дошла Hug
Намерила си точния форум.Тук родителита са невероятни,както и специалистите ,които ни съветват в нужда.
Успех,сила и търпение ви пожелавам  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 9 826
Здравей!Моята дъщеря е на пет годинки и също е с клапа за хидроцефалия.Много ще се радвам да обменяме информация за децата си,така бихме могли взаимно да си помагаче. Hug

# 8
  • Мнения: 3 914
Здравей!Моята дъщеря е на пет годинки и също е с клапа за хидроцефалия.Много ще се радвам да обменяме информация за децата си,така бихме могли взаимно да си помагаче. Hug
  bouquet
И моята е на пет,но не вижда,в това отношение мога да съм полезна Peace
Кога ще заминавате за Германия?Може да се засечем  bouquet

# 9
  • Мнения: 104
на 19март е прегледа ни имаме намерение да тръгнем 3-4дни по-рано

# 10
  • Мнения: 3 914
При Клеменс ли сте?
Кажи повече Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 1 333
Добре дошла!!!
С теб всички ще сме в радост и мъка и ще си помагаме за всичко което ни се случва!!!

Къде в Германия сте на преглед? В кой град?Има вероятност да ходим до Мюнхен на консултации, но докато не тръгнем не мога да съм сигурна дали ще стане. Ако всичко е Ок ще пътуваме на 19.03.

МОето момиченце е с Епилепсия, ДЦП, изоставане в развитието и също не вижда  Cry Въпреки че очичките като органи са съвсем здрави, но мозъчето й не обработва информацията от тях и заради това не може да разбере каква информация подават очите Sad

Ще се радвам да си обменяме информация и да си помагаме!!

# 12
  • Мнения: 104
бяхме на преглед в болница токуда от там ни свързаха с доц.Дъбов който ни даде координати на д-р Клас в Белгия.Ден два след прегледа ни свързаха с Ваня Бохман вГермания.Тя ни прие документите и ни върна отговор за това че сме приети в клиника"Грайфсвалд"при Клеменс.Стискаме палци и за вас.  bouquet  bouquet  bouquet 

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 23:23 от VELINKATA

# 13
  • Мнения: 1 193
Успех ви пожелавам във всяко ваше начинание

Общи условия

Активация на акаунт