Кървене два месеца след раждането на бебето

  • 1 044
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте!
Имам проблем. Два месеца след раждането на второто ми дете, ми се появи силно кръвотечение. Проблемът е че все още кърмя малката си дъщеричка, а съм чела че по време на кърмене не е възможно да ми се появи цикъл. Кървенето е доста силно, кръвта е чиста, дори по времето когато съм във цикъл не съм имала такова кръвотечение. Моля ако някои е имал същият проблем и е намерил някакво обяснение или решение на проблема да ми пише. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 6 461
Според мен това е цикъл.
На мен ми дойде  месец след като родих.
Кърмих 8 месеца и през това време цикълът ми беше нередовен ,но беше факт.
Не се тревожи ,все пак ако си обезпокоена се консултирай с гинеколога си. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
според мен си е менструация. няма значение кърменето.
ако си раждала със секцио, първите менструации били по-обилни.

# 3
  • Мнения: 3 069
100% е редовен менструален цикъл!
На мен ми дойде на 36-я ден след раждането.
А това, че няма менструация докато се кърми НЕ Е ВЯРНО.При всеки е различно.

# 4
  • Мнения: 144
Много е възможно това да е менструация.Не е вярно че докато кърмиш не може да има мензис.

# 5
  • Мнения: 2 677
Да, не е вярно, че докато кърмиш не може да ти дойде цикълът. Пълна заблуда. Според мен си е точно това.

# 6
  • Мнения: 707
Абсолютно въzможно е да е месечният ти цикъл, ниЩо че кърмиШ. И най-добре е да те прегледа гинеколог. Тук е zадължителен прегледа при док 6 седмици след раждането.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
Според мен това е цикъл. Няма значение, че кърмиш, при всеки е различно.  Peace

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
100% е редовен менструален цикъл!
На мен ми дойде на 36-я ден след раждането.
А това, че няма менструация докато се кърми НЕ Е ВЯРНО.При всеки е различно.

Много правилно! Така както съществува и мит, че по време на кърмене не може да се забраменее, може и още как  Mr. Green

# 9
и аз мисля че е цикъл,но на някои мами лохиите продължават по-дълго.Ако много се притесняваш питай доки!Но според мен всичко е наред!

# 10
  • Мнения: 5 362
Според мен това е цикъл. Няма значение, че кърмиш, при всеки е различно.  Peace
И аз така мисля Peace

# 11
  • Мнения: 227
И аз мисля ,че е цикъл.

# 12
  • Мнения: 3 478
Кърменето няма общо с цикъла. Има мами на които си им идва въпреки дългото кърмене и такива, но които не им. По всичко личи, че е първи цикъл след раждането, а те в повечето случаи са по-обилни от нормалното Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 227
Кърменето няма общо с цикъла. Има мами на които си им идва въпреки дългото кърмене и такива, но които не им. По всичко личи, че е първи цикъл след раждането, а те в повечето случаи са по-обилни от нормалното Peace
Peace
Не е гаранция, че докато кърмиш няма да имаш цикъл. Има и още един мит "кърмата те пази от забременяване".

# 14
  • Мнения: 26
Напълно възможно да е цикъла. Но може и да се лохии все още. На мен много след 40-тия ден кръвотечението от раждането ми спираше напълно и пак започваше след няколко дни.

Общи условия

Активация на акаунт