Захранване с месо

  • 727
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте мами!
   Имам дъщеричка на 7 месеца и още не сме почнали да се ядем месни пюрета, за целта ми трябва да знам с какви меса трябва да започна и в каква последователност трябва да ги давам.
   Ако някой знае моля да ми пише.
   Спешно е!!! Cry

# 1
  • Мнения: 27 524
Започва се с птиче месо - пиле или пуйка. След това може агнешко, заешко, после телешко. Свинското отлагай за накрая. Рибата е за след 8-ми месец.

# 2
  • Мнения: 28
Благодаря за информацията!

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз дори свинско дадах за сефте на 2г.

# 4
  • Мнения: 110
Ние започнахме директно от кухнята с месото,предимно пилешко като за начало,рибата я дадох към 9 месец

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
Най-добре е да се започне с пуешко, пилешко и заешко. След това телешко. Рибата аз я включих след годинка, но може и по-рано. Свинско, агнешко и ярешко все още не давам.

# 6
  • Мнения: 1 555
Започва се с пуешко или заешко, после пилешко, телешко, свинското не бързай, а рибата след годинка, 4е е алерген ! Да ви е сладко !

# 7
  • Мнения: 351
Започва се с пилешко, както са казали момичетата. Освен него давам са мо телешко и пуешко.Peace
А свинско и риба още не съм давала (бебка е на 1 г. и 5 м.).

# 8
Извинявам се че ползвам теничката ,но трябва ли преди месото, детето да е захранено с жълтък, че ми предстой захранване с жълтък и месо.

# 9
  • Мнения: 354
Аз започнах с пилешко след това дадох пуешко и телешко.Пробвах да дами агнешко но ми отказа да го яде.

Извинявам се че ползвам теничката ,но трябва ли преди месото, детето да е захранено с жълтък, че ми предстой захранване с жълтък и месо.

аз лично още не съм дала жълтък Peace

Общи условия

Активация на акаунт