Реконизация и бременност

  • 1 453
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте. Имам конизация и реконизация и един неуспешен опит ин-витро.На 34 г. съм. Интересувам се дали има случай на забременяване след реконизация - аз поне не съм чувала. Не ми се иска да пилеем средства за поредно безсмислено ин-витро.Благодаря на всички, че ми отделихте от времето си.

# 1
  • Мнения: 7 718
На този въпрос може само лекар да ти отговори като прецени индивидуалното ти състояние.
Съжалявам. Ако имаш поне малко финансова възможност опитай пак ин-витро. Можеш да кандидастваш по касата за помощ за лекарствата. Стига лекарите да не са категорични, че бременността е обречена.

# 2
Благодаря за бързия отговор. Имаме или по скоро имахме намерене за още един опит, но докторът беше категоричен, че в практиката си няма случай на подобно забременяване. Чудя се, защо това не ми беше казано, когато правих подготовката за първото ин-витро. Много ме натъжава това....За това и поставих темата, дали на някого не му се е случило щастливото събитие
Благодаря.

# 3
  • Мнения: 7 718
Консутирай се и с друг лекар. Пръвото ин-витро при същия лекар ли го прави?
Е, той пък едва ли има чак толкова пациентки с реконизация за да обобщава. Но не знам. Все пак той те преглежда.

Общи условия

Активация на акаунт