Отговори
  • Мнения: 17
Мили бъдещи и настоящи майки,
моля Ви, ако имате възможност, да ми дадете малко повече информация за болница "Райна Княгиня"???
Терминът ми е на 09.04.2007 г. и тъй като лекарката ми работи с тази болница  съм се спряла на нея.
Моля, всички, които са раждали там или пък имат някакви впечатления за нея да ми отговорят.
Интересува ме абсолютно всичко - обстановка, отношение, цени и т.н.
Благодаря най - сърдечно за всички отговори.

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 18:04 от Ellypr

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
За София ли става въпрос или за Враца?

# 2
  • Мнения: 17
ЗА СОФИЯ.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Доколкото знам става въпрос за една доста стара сграда. Но ако ти си доволна от твоята лекарка, няма какво да те притеснява.

# 4
  • Мнения: 208
Здравей, аз родих преди година и половина. През цялата бременност ходих на консултации при лекар, който изражда в Райна Княгиня. когато отидох да видя болницата, реших, че няма да раждам там, смених си доктора и се насочих към Св. София. Райна Княгиня се намира в Княжево, при мен нормално раждане щеше да струва между 500 - 600 лева, секцио -  около 800. Хубаво го премисли, отиди да разгледаш и така, успех!

# 5
  • Мнения: 13
И мойта докторка работи в Райна Княгиня. В събота ходих да видя болницата и честно казано малко се разочаровах от вида й, но акушерката която беше ми каза "да обстановката не е лукс, но пък отношението е много добро" което пък също е много важно. Според мен важно е да имаш доверие на твоя д-р и да си спокойна че ще направи най-доброто за теб.
Успех и аз мисля да раждам там.

Общи условия

Активация на акаунт