Шушони,къде си?

  • 718
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Гледах, търсих и невидях,та понеже съм свикнала да ни информираш за "Горещо" и сега ми липсваш,а то е довечера и аз предавам твоята информация на други и те питат, а аз назнея,защото информаторът ни липсва.
Хайде включвай се,че чакаме

# 1
  • Мнения: 2 178
No kidding man, тъкмо за същото си мислех и аз  Laughing , т.е че няма тема за предаването довечера.

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е то си има реклами, Дим Дуков е на гости, нали така?

# 3
  • Мнения: 677
Да се направя ли аз на Шушон?  Laughing
"Тази събота за втори път гост в студиото на „Горещо” е „Голямата уста” – Дим Дуков. Венета Райкова бе много изненадана от настъпилата промяна в Дим Дуков, който преди три години при първото си гостуване в „Горещо” отказа да говори за своята хомосексуалност, а сега, след като стана телевизионен водещ, се обяви едва ли не за „Дон Корлеоне” на българската гей-мафия.

За първи път в „Горещо” Дим Дуков разкри истината за какво всъщност са се скарали с Евгени Минчев. „Голямата уста” сподели, че е направил невероятен подарък на Евгени Минчев, а именно – подарил му е гаджето си – известния телевизионен водещ на новини в конкурентна на Нова телевизия медия Ю.К.

Дим Дуков отрече предположението на водещата на „Горещо”, че първоначално за водещ на „Голямата уста” е бил избран Денди. Дим дори не успя да се сети за кого става въпрос

Дим Дуков бе и първият гост на „Горещо”, който призна в ефир, че е изневерявал на дългогодишния си приятел Краси. Той сподели, че всъщност първата гей-сватба в България е неговата. Голямата уста сподели още, че се сеща за поне 30 депутата в българския парламент, които са с хомосексуална ориентация, а някои от тях са и семейни."

# 4
  • Мнения: 6 417
Шушон ходи на съботен шопинг  Mr. Green Вярно е, че първо пробваха за водещ Дендито и до последно го лъжеха, че ще е той.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 17:13 от Шушон

# 5
  • Мнения: 261
благодаря за подробностите

Общи условия

Активация на акаунт