За новите дрехи на вашите мaлчугани

  • 2 750
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Перете ли дрехите преди да ги сложите на вашите мъници?Аз ги пера и се опитвам да убедя зълва ми,която има момиченце на 48 дена,и слага дрехите без изобщо да ги преплаква дори smile3507.Мисля ,че е хубаво да се пeрат,още повече за толкова малко бебе?Вие какво мислите?

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 22:02 от de4ko_na _mama_i_tate

# 1
  • Мнения: 742
Ами аз също мисля, че трябва да се перат.Знаеш ли каде са стояли  newsm78 по кой складове....

# 2
  • Мнения: 2 005
Разбира се и аз съм на мнение ,че трябва да се перат Rolling EyesНе се знае наистина къде са стояли newsm78Аз винаги ги пера Peace

# 3
  • Мнения: 510
Пера ги задължително. Всъщност пера не само на бебето, но и нашите преди първо обличане.

# 4
  • Мнения: 2 818
Пера, но например новото яке на 3 годишната ми дъщеря не съм го прала още.... но за бебета, всичко се пере, дори да няма досег с кожата  Peace

# 5
  • Мнения: 28
Аз непременно ги пера! Да не говорим ,че абсолютно винаги пера новите дрехи, които вземам за себе си дори.
Въпреки, че някои дрехи изглеждат перфектно в найлоновите си опаковки те може да са замърсени още при шиенето им. Освен от хигиената на шивачките, дрехите може да са замърсени и от самото машинно масло, което се ползва за смазване на шев. машини, а то не е толкова безвредно все пак... И после си представете как си транспортират и съхраняват по складове и т.н......
Направо си е безумство да не ги переш.
Просто се опитай да обясниш това на твоята близка

# 6
  • Мнения: 3 089
да, пера!

# 7
  • София
  • Мнения: 551
Пера ги задължително и не само на децата,но и нашите.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Независимо за кого са дрехите се перат,изключая връхните дрехи! Peace

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Задължително поне с топла вода и малко сапун, особено бельото

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Абсолютно всичко ново пера не само на Тери,но и наши нови дрехи.

# 11
  • Мнения: 3 500
Разбира се, че ги пера. Откъде да знам къде са стояли по чували, по складове и т.н.

# 12
  • Мнения: 811
Разбира се,4е ги пера.

# 13
  • Мнения: 59
 Задължително ги пера.

# 14
  • Мнения: 2 922
И на мАлчугани, и на мЪници всичко пера  Peace

Общи условия

Активация на акаунт