Липидни петна (околоочен контур)

  • 2 511
  • 9
  •   1
Отговори
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета, някой знае ли по какъв начин могат да се премахнат липидните петна? Close

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 04:08 от k.a.l.i.

# 1
  • Мнения: 13 512
редактирано

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 20:40 от monda

# 2
  • София
  • Мнения: 2 840
?!

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 20:55 от КЛОНКА

# 3
  • Мнения: 630
Ти за милиуми ли питаш? Козметичките са в час с тези неща. 

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
При мен се появиха от повишен холестерол,но след неговото регулиране липидните образувания си останаха(преставляват жълти петна-поне при мен са в тази форма). Close

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 04:10 от k.a.l.i.

# 5
  • Мнения: 13 512
Ами отиди на дерматолог- така ,както го обясняваш-едва ли някой ще ти помогне. На теб кой ти каза,че това са мастни образУвания?

# 6
  • Мнения: 6 164
Зависи...
Средни или висши? Wink

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мonda,естествено,че лекуващия доктор,но също така ме успокой,че след регулиране на холестерола липидните образувания ще се махнат.Е да -ама не!Когато видя хора с подобен проблем срам не срам ги питам ,а отговора е--няма махане освен ако има някакви оперативни или козметични методи. newsm78 Все пак някой ,ако има някаква информация ще ми бъде полезна. Embarassed

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 04:39 от k.a.l.i.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Не се сърди, k.a.l.i. , ама ако има възможност да я оправиш тази грешка, макар че в заглавието - едва ли, ще се получи по-добре. Thinking

Относно проблема, ако е това, което съм виждала по долния клепач на някои жени/предимно на или по-скоро над средна възраст/, мисля, че се касае за по-сериозна от козметичната причина, нещо, свързано с холестерола беше.Лаик съм, казвам това, което помня.Консултирай се с лекар, да ти се направят изследвания, защото естетическият проблем ще може да се реши след отстраняване на евентуални по-сериозни причини за появата му.

Това, в случай, че наистина имаш някаква клиника, а не се взираш прекалено в огледалото, което е за предпочитане, разбира се Wink Praynig.
Успех.

А, видях, че си наясно с проблема, значи ти остава да търсиш консултация с дерматолог и евентуално - с палстичен хирург.Във форума "пластична хирургия" на тялото можеш да намериш много информация и важни линкове.Давай, пробвай там, мисля, че ще ти е от полза.

Ох, пак се присетих нещо - аз, по време на бременността, освен с огромно количество килограми, се сдобих и с едни странни израстъци по шията - мега грозни, направо бяха отврат, приличаха на бенки, кафеви, не много тъмни, невъобразим брой, бях като...като някаква бабка/те така се покриват с такива някакви странни бенки/, а след раждането, за няколко месеца, щото и свалих част от свръхбагажа си, те просто изчезнаха - никакви мазила, никакви процедури - просто изпопадаха, но аконе бяха паднали, щях да тичам най-вероятно при специалист и да взимам крайни мерки, много бяха грозни.А най-вероятно бяха хормонални.

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 00:54 от КЛОНКА

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Сърдечно ,благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт