подстрижка

  • 1 038
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте,бихте ли ми препоръчали хубав фризьорски салон в София, където да има истински професионалисти , че като те видят да може да те подстрижат така че да ти подхожда на лицето и наистина да стане оригинално, а не да си избереш нещо в списание и то да не стане като за теб или фризьора да не го направи като хората

# 1
единствения професионалист, от който съм оставала винаги доволна работи в Младост 3.Този човек обръща внимание на овала на лицето ти, състоянието на косата и дава много ценни съвети за поддръжката на новата прическата Wink, а ако видиш как размята ножицата (като продължение на ръката му е Laughing)Момчето се казва Сашо и е страхотен Професионалист!


ПП Аз скоро направих огромната грешка и отидох при майстора на късите прически(Мъро от "Биг брадър") и резултата е .. Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 211
а би ли ми дала точни координати на салона и телефонче

# 3
  • Мнения: 2 849
И аз да препоръчам -Рени и Бубето от салона в Бизнес-парка .Сграда 2 партер .

# 4
  • София
  • Мнения: 211
еми моята коса е тънка и искам нещо което да ми придаде обем , но като ме подстрижат всичко е добре и като изляза от салона и всичко се разваля

# 5
  • Мнения: 2 849
Те добрите фризьори преценяват и формата на лицето и цвета на косата .Успех .

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз мога да ти препоръчам моя.По-едно време ми беше скъп и се юрнах да обикалям другите салони,но оставах все недоволна.Нищо особено не ми правиха.
А при него като отида,излизам от салона като от списание.Супер прическа.
Фризурата е обаче 29лв.Средно-дълга коса.Миене,фризура-сешоар.

Но за мен няма друг такъв фризьор.Обикалям,обикалям и все там ще се върна.
Салона се намира в Лозенец.Другия в кв.Изток

# 7
Салонът се намира при пазарчето до "Фантастико" в Младост 3. Не знам дали ти е познат района, но около пазарчето има магазинчета ("П"-образно разположени) и неговия е в дъното!GSM:0898/46-56-14 -Сашо smile3525

# 8
  • София
  • Мнения: 211
tzvetka мерси много ще се обадя:)

# 9
  • Мнения: 2 849
Салонът се намира при пазарчето до "Фантастико" в Младост 3. Не знам дали ти е познат района, но около пазарчето има магазинчета ("П"-образно разположени) и неговия е в дъното!GSM:0898/46-56-14 -Сашо smile3525
Младост 4 -пазарчето е това . Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 275
Опитай в салон Ефект, в Стрелбище, на ул Майор Първан Тошев, малко след Първа Инвестиционна Банка.
Прекрасно обслужване, а фризьора(мъжът, защото има и жена) е много печен, работи прекрасно. Цената е някъде около 20 лв. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 808
Аз ходя при Сезен в салона на Капанов на Скобелев. Страхотна е! 

Общи условия

Активация на акаунт