Помните ли супершоу "Невада"?

  • 23 125
  • 62
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 917
Емблематично за годините на прехода....събирало 5 милиона зрители пред малките екрани. Днес, например четох , че Албенчето Вулева била една от момичетата асистентки newsm78 (не го знаех) , та покрай това се сетих за шоута. Много ми е любопитно да видя снимки предавнията и по-скоро на момичетата (някои продължават да са известни). Ама пустия Google нищо не изплю ...

# 1
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Да помня го ! Laughing
Ако не се лъжа от него тъгна и Гала - както казват изгря й звездата.
Виж Вулева не я помня.Наистина ще е любопитно да се видят такива лица. Shocked
  bouquet

# 2
Е, нали това предаване направи известен Къцьо. Едва ли е имало толкова зрители, много хора си го смятаха за тъпо и тогава. А известни от асистентките днес са Гала и Ива Екимова. Къцьо по едно време го изгониха и Димитър Станчев направи водеща любовницата си Ася. Тогава Къцьо направи нова предаване "Къци Вапцаров шоу" - още по-голяма тъпня. Та Албенчето Вулева беше момиче в него.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 917
Някой дали не може да изнамери снимки оттогава, честно Албенка изобщо не си я спомням.

# 4
  • Мнения: 2 229
Помня го и аз, точно за Гала се сетих като прочетох. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 673
Аз дори помня, че Гала беше сложена за водеща в един брой на "Невада", ама не можа да надвика публиката и повече не я пуснаха. Затова след това бях приятно изненадана като започна с "На кафе", там беше на място.

# 6
  • Мнения: 3 423
Даже съм ходила веднъж. Неееееевада. Голям цирк.

# 7
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Вулевицата не я долюбвам, а и не се сещам, че е била там момиче.

# 8
  • Мнения: 7 723
И Румен Луканов е стартирал от НЕВАДА  Wink

# 9
  • Мнения: 2 212
Хахах, не може да е истина, тази тема се появява тъкмо когато тея дни, когато тотално го бях забравила това супер-шоу  ooooh! в главата ми изникна като изнивиделица песента - "искаме награда от супер-шоу невада" Sick

# 10
  • София
  • Мнения: 2 079
Някой дали не може да изнамери снимки оттогава, честно Албенка изобщо не си я спомням.
Албенчето беше една от масовката там, newsm65 която излизаше от време на време да показва табелите с незнамкакво си  .... ignore2   За шоу "Невада" си спомням много, ама за шоуто на Къцката малко помня ...  Stop  Само това, че го имаше .....  Stop
А от "Невада", на Димитър Станчовото продуцентство, тръгна Гала, Ася, (която впоследствие стана и любовница, а по-късно и съпруга на Димитър Станчев, че и му роди дете!  bouquet ), Ива Екимова, а някои от момичетата (между които май беше е Албенчето Вулева!) после отидоха при Къцката . Whistling.. ooooh! ... . Подозирам, че някой тогава е излъгал Албенчето, че стои добре на телевизора hahaha и затова сега тормози със злостните си присмешки, че и с предаването си тези, които я следят!  Naughty

# 11
  • Варна
  • Мнения: 917
хахаха, сега се сещам, Къци бил с шоуто си в Разлог и ги приветствал "Здравейте, разложени" Joy

# 12
  • Мнения: 389
Помня го, разбира се.

В началото го водеше Къци, но го изритаха. Носеше се слух, че причината е как на едно предаване много се радваше на плакат, където го сравняваха с Левски. "Къци Вапцаров е нашия Левски", цитирам по памет. А то беше годишнина от обесването на Левски или нещо подобно ... голям гаф е било явно и малкия изхвърча.  bowuu

Последно като продуцент се изявява, след като известно време води "Кой е по-по-най". Хич го няма тоя човек с децата, мъка ... "Горчиво" пак е негово, в 16:30 по БТВ. Не е кой знае какво шоу, но и от Къци не е хубаво човек да има кой знае какви очаквания  hahaha

# 13
  • Мнения: 948
Помня предаването.И първото име, за което се сещам е това на Гала. CrazyНо за първи път чувам, че и Румен Луканов се е изявявал по това време и в това шоу. newsm78 ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 212
и въпросите от рода на - кой от следните ви роднини е жена :
брат ви;
майка ви;
чичо ви.

... или тези бяха от другото предаване, но и в невада имаше такива доколкото си спомням тъпизми  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт