Торта за рожден ден на 3 год.момче

  • 4 300
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте,
Моля Ви за всякакви предложения за направата на торта на сина ми.Другата седмица  на 25.02. има рожден ден,а у дома всички сме привърженици на домашно приготвените торти.Искам да ги изненадам,а нй-вече малкия рожденник с нещо интересно.За това се обръщам с молба към Вас да изпратите важите най-интересни предложения.Благодаря Ви от сърце!Целувки!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Защо не разгледаш темата за тортите, там има много снимки, рецепти, и обяснения на различните техники?!

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 5 873
mimival ,благодаря за линковете!  bouquet
Много готини торти видях! Hug

# 5
  • Мнения: 3 367
http://familyfun.go.com/recipes/special/minisite2/cakes_and_cupcakes/

тук има и рецепти, и как се прави;
картинките само на мен ли1но не ми помагат много,ако нямам идея как да я докарам..
аз правих пожарната за рд на сина ни,много голям успех пожъна

# 6
  • Мнения: 2 099
Моля няма защо. Hug

# 7
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте,
Моля Ви за всякакви предложения за направата на торта на сина ми.Другата седмица  на 25.02. има рожден ден,а у дома всички сме привърженици на домашно приготвените торти.Искам да ги изненадам,а нй-вече малкия рожденник с нещо интересно.За това се обръщам с молба към Вас да изпратите важите най-интересни предложения.Благодаря Ви от сърце!Целувки!

Здравей nevdjin! Simple Smile

Ти имаш ли някаква предства каква точно искаш да е тортата - пълнеж, блатове, форма, украса. В повечето случаи човек все пак има някаква представа. Искаш да е с интересна форма(например 3) или пък с някой любим герой? И какъв да е пълнежа и блатовете - шоколадови ли предпочитате или други.Дай някакъв ориентир какво точно търсиш, за да може да помогнем!  bouquet

# 8
  • Мнения: 164
Здравейте,
Благодаря на всички за предложенията.Относно въпроса на natalyna за ориентир може да Ви послужи,че предпочитаме преди всичко леки ,сиропирани с по-малко сметана,без маслени кремове .Търся нещо вкусно,оригинално и впечатляващо.Дано съм била ясна.Чакам предложенията Ви!!!!!!!!!!!!!

# 9
  • Мнения: 164
Забравих да кажа,че приемаме предложения и за шоколадови торти,мъжо ги обожава.Нещо с какаови блатове или блатове с шоколад.

# 10
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Хм, без сметанови и маслени кремове - то остана май само млечен крем. Може би ще ви хареса крема на Лео от заквасена сметана(тя е по-лека) и шоколад? Не знам - аз съм пас по шоколадовите торти...

Общи условия

Активация на акаунт