Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Темата е до всички които живеят в чужбина!
   Става въпрос за девойката от ТАЗИ ТЕМА.
 Дани пристигна вчера в Мидълсбро, настани се в хотел до болницата на мъжа и.За съжаление той не е добре, в петък го оперираха.
 Много искам да я свържем с някой българин който живее в този град!Или, ако не е българин то поне руснак, или поляк!Някой който да и покаже поне къде има турски или полски магазин.Мъжа и не се харни и тя иска да му намери "свясна храна".Или да я орентира от къде да си купи карта за телефон............просто някой към който Дани да се обърне при нужда!
 Много се надявам за съдействие от ваша страна! Praynig

# 1
  • Мнения: 1 363
Били,ужасно съжалявам, че не мога да помогна. За каква карта за телефон става въпрос, до Б-я ли? Ако е такава да влезе в някой малък вестникарски магазин от рода на тези корнър шоповете, не Смитс. Там трябва да има интернашънъл телефон кардс- дори и да не се казват така, те ще я разберат.
Какво би искала да му занесе на мъжа си, какъв вид храна? Може да може да се намери из местните супер маркети, магазини??

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Мира, не знам какво значи тази храна.Но предполагам, тукашните храни трудно могат да се харесат на чужденци.Друго си е да му замирише на нещо нашенско и да му се дояде.Нали апетита идва с яденето.Не знам дали в тукашните болници предлагат готвена храна като в България newsm78Иска ми се да отиде в Лидъл, там асортимента е доста богат.
 За картата и обясних.Надяам се все някой да се включи, че има познати в Мидълсбро!

# 3
  • Мнения: 1 363
Били, ами тя ще има ли къде да я сготви, ако е на хотел? В болниците храната е готвена, но е много безинтересна, като във всички болници. Sick
Ако има къде да сготви манджичка може нещо с кайма, пилешка супичка, неща които се намират в нормалните магазини. Свинка манджа, продават нарязано свинско месо за касаролс, Confused зеленчукова супичка

# 4
  • Мнения: 1 959
Съжалявам но не сам в този град,а и нямам познати там.Доклото знам в болниците не е разрешено внасянето на храна,а и там винаги има меню и може да си избереш първо,второ и трето.

# 5
  • Мнения: 398
Лоша новина...Дано скоро се оправи човека..
В  www.bghelp.co.uk имаше постинг за доставка на бг стоки на адрес.Ако се свърже с хората предполагам ще проявят разбиране и ще и доставят каквото иска и в хотела.

Иначе в болниците разрешават да се внася пакетирана храна.Мисля,че ще е проблем да внесе готвена,но ако се обясни на готвачите мисля,че няма да откажат да приготвят това което той иска.

Общи условия

Активация на акаунт