скапи ли са изследванията в Италия

  • 603
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
здравеите мами в Италия.имам вапрос кам вси4ки,които са минали по този пат.сас сапруга ми искаме да си имаме бебе.пробваме от известно време,но за сега няма резултат.мислим междувременно да си направим необходимите изследвания.та вапроса ми е скапи ли са изследванията в Италия.п.п. и двамата сме с карти ди соджорно за 5 год.благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 262
Благодаря ти за отговора.вси4ки тези изброени по долу документи ги имаме.зна4и трябжа да посетим ли4ния лекар и тои ще каже какпво следва.

# 2
  • Мнения: 26
здравейте, котета!

изследванията са много скъпи / тези за стерилитет/, доколкото знам.
най-добре отиди в АЗЛ по местоживеене и си вземи час за гинекологичен преглед. ще платиш само тикет /25-30 евро/. там ще ти кажат какво точно трябва да се прави, какви изследвания са необходими. няма нужда да ходиш нито на личен, нито на частен лекар.
къде точно живееш?

# 3
  • Мнения: 26
Деситке,
при всички положения, личният лекар ще я изпрати на гинеколог, без преглед не може нищо да й предпишел само ще трябва да чака за час и при него. при много то личните лекари трябва да се виси, дори и за едно направление. #Cussing out
и все закъсняват, и не спазват часовете...
гадна работа!

# 4
  • Мнения: 1 049
Деситке,
при всички положения, личният лекар ще я изпрати на гинеколог, без преглед не може нищо да й предпишел само ще трябва да чака за час и при него. при много то личните лекари трябва да се виси, дори и за едно направление. #Cussing out
и все закъсняват, и не спазват часовете...
гадна работа!

аз съм съгласна първо гинеколог и после личният лекар за да и направи направление да плати с намаление тикета Peace

# 5
  • Мнения: 262
благодаря ви моми4ета за инфото.сега имам представа на каде да се насо4а.досега не сам ползвала тук медицински услуги и за това реших,4е в този форум мога да намеря отговор.аз живея в Алба,на около 6о км.от Торино.

# 6
  • Мнения: 26
мммммммммм, замириса ми на шоколад... нали там се намира централният офис на Фереро? newsm53

# 7
  • Мнения: 262
да мила,то4но тук е.шоколада е страшен,но наоколо мирише тежко от него.и ако ви е интересно,просто като информация,октомври месец има карнавали и гилеми празненства за тартиуфите,сигурна сам .4е знаете за тях.айде сладки целувки от мен.

Общи условия

Активация на акаунт