в Испания почина 37г. Българин след кражба на бъбреците му

  • 1 238
  • 9
  •   1
Отговори
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
18 февруари 2007 / News.dir.bg:

 http://dnes.dir.bg/2007/02/18/news1352954.html

 Ето откъс от статията:

Цитат
...Смъртта на 37-годишния Атанас Предов, починал в Испания, не е причинена от метанол, както е официалното обяснение, а от остра бъбречна недостатъчност вследствие изваждането на двата му бъбрека.
Това твърдят 4-ма български съдебни медици след като са направили повторна аутопсия на по молба на близките. Нашите следователи оспорват заключението на местните лекари, че смъртта на 37-годишния мъж е следствие на отравяне с метанол. Криминалната хирургическа интервенция е извършена в специализирана клиника в испанския град Паленсия. Ужасяващото разкритие за криминалното изваждане на жизнено-важните органи беше направено от четирима български специалисти след аутопсия по молба на близките. Патоанатомите установиха липса на бъбреците и очните роговици. Според тях няма данни мъжът да е починал от заболяване. Органите са иззети при наличие на сърдечна дейност...

 - Светът е опасно място за нормалните хора!

# 1
  • Мнения: 3 098
В 4ужбинския обсъждахме това ве4е.
Какво да ти кажа,живея тук и много мога да ти говоря за здравеопазването им или по_скоро липсата на такова,но не искам пак  да изживявам вси4ко наново. Tired
Миналата година в три 4астни и държавни болници ме уверяваха,4е един мой орган е адски зле,трябвало да ме оперират.Няма да ти казвам каква страшна диагноза ми поставиха великите лекари тук.
Прибрах се с първия самолет,в който намериха място за мен.
В България обиколих много специалисти,бяха потресени как са Щяли да ми извадят здрав орган. Sick #Crazy
Еми,явно им е трябвал. #Cussing out
Сега пак Ще си идвам,тоя път заради дъЩеря ми.Щото с неЩо елементарно не могат да се справят.
Не знам Що за УНГ специалист трябва да си и да се пъ4иш,4е си супер образован лекар,а в съЩото време да отри4аш,4е в 4овешкото ухо не съЩествува Евстахиева тръба. ooooh!
Може би тяхната анатомия е разли4на ли,ние ли сме от друга планета 4ужденците???

# 2
  • в баира
  • Мнения: 861
Преди време имаше подобен случай пак с бългърин в Испания.

# 3
  • Мнения: 4 700
ло6о ми става като 4ета подобни статии.  #2gunfire

# 4
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Не знам как са ги взели, в клинична смърт ли е бил или не, но за какво ин е да вземат органи на отровен, според техните заключения, мислех че се вземат само органи след катастрофа или друг инцидент Confused. Каква е гаранцията че тези бъбреци не са увредени от метанола, как ще ги зашият на друг човек ? Надявам се да се раздуха този случай, берачите на грозде не са роби или безпризорни за да се използват за резервни части. И каква е тази варварщина, чужденец, сам човек, поне тях не могат ли да върнат на близките без да ги разфасоват #Cussing out, позор, ще го направят ли с един американец ?  Каква е тази държава в която без твое или на близките съгласие си взимат каквото им трябва  #Crazy...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 546
E, nie za tqh ne sme prosto hora ot tretiq svqt a ot....N-tiq!!!! #2gunfire #2gunfire

# 6
  • Мнения: 3 098
eli_c,при4ината за смъртта въобЩе не е такава.
Първия българин който убиха,беше 27 годишно мом4е,което е отишло в "урхенсиите"в Мадрид,заЩото не се е 4увствал добре.Те са го изкормили,взели му бъбреци,роговици,сърце и писали в аутопсията,4е е по4инал от алкохолно натравяне.
В България близките му(горките хорица Sad)са изискали аутопсия,заЩото мом4ето въобЩе не е пиело!!!Камо ли да е било такъв алкохолик,какъвто са опитали да го изкарат. #2gunfire
А каква е тая държава,ами това е държава на некадърници с високо мнение за себе си.
Нямат образователна,нито здравна система,4ужденците взеха да се махат оттук,главно заради тези две при4ини.Основателни при това.
И не опира въпроса само до бера4ите на грозде.Който и да е 4ужденец,с каквато и професия и заьлата да е,легален или не.
Дори и за децата нямат срам и жалост тия долни изверзи. #Cussing out

# 7
  • Мнения: 1 428
Изроди! #Cussing out #2gunfire
На някой техен познат са трябвали бъбреци и те са ги взели от нашия здрав българин,защото така им е по-изгодно. ooooh!

# 8
  • Мнения: 4 668
Горкото момче  Sad Аз четох статията и гледах по телевизията още първият път , когато се разгласи случая ...
Просто съм потресена ...млад човек , да го убият по този начин  Confused
Горките му родители ...

# 9
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Искам специално да подчертая Професионализма, бързината и всеотдайноста на нашите Лекари, установили и документирали това престъпление!  Hug
 - И нека всички да са като тях.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт