раждане в Плевен

  • 807
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Хубавото събитие е насрочено за 4 Април.
Чух все хубави неща за Плевенската болница и ми се иска да родя там.Някои може ли да сподели опита си от там?Искахме и таткото да присъства но не мога да разбера какви уговорки и разходи се правят в тази болница.Моля ако някой знае да сподели.Благодаря предварително

# 1
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: Bo
Хубавото събитие е насрочено за 4 Април.
Чух все хубави неща за Плевенската болница и ми се иска да родя там.Някои може ли да сподели опита си от там?Искахме и таткото да присъства но не мога да разбера какви уговорки и разходи се правят в тази болница.Моля ако някой знае да сподели.Благодаря предварително

Хм...ти от къде ги чу тези неща? Thinking От Плевен ли си? Simple Smile

# 2
  • Мнения: 272
Здравей!Да,правилно си чула.Новата клиника няма нищо общо със старата кочина или....не знам и аз как да я нареча!!!!!!!/понеже имам по едно раждане и в двете/Та-аз раждах през май месец миналата год.,точно 12 дни ,след като я бяха открили.Беше много чистичко,всяка стая със собствен санитарен възел,постоянна топла вода,4 или 5 родилки в стая,страхотен кът за къпане и преобличане на бебетата,нови легла със супер удобни матраци.......Не се сещам още екстри в момента.Явно това си чула.Иначе ще бъде още по-хубаво,според мен,ако си имаш и уговорка с лекар.Защото доста гадни неща съм чувала за тези,които са без уговорка.Но пък когато раждах аз,екипът беше страхотен,имаше една жена,която не беше с уговорка.И отношението към нея по нищо не се различаваше с това към останалите,които имахме.Така че може би е въпрос на късмет.Само че за присъствието на таткото-май ще се разминете.Мисля,че все още не го разрешават.Поне когато раждах със сигурност не можеше.
Желая ти успех и едно "кротко" овненце!!!/тая зодия е и моя,и на сина ми/
Ако имаш още въпроси,пиши ми на лични! Grinning  Grinning  Grinning

# 3
  • Мнения: 46 437
Таня, лентичките ти верни ли са Shocked  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: nikol78
Таня, лентичките ти верни ли са Shocked  Thinking


Верни са й, обаче втората нещо се е прецакала.Трябваше да пише "едиколко си дни до шестия рожден ден на Калин".Не знам защо последното е изчезнало....

А..за раждането в Плевен - и аз съм супер доволна.Условията са на ниво.Чисто и добре обзаведено.Теракот, алуминиева дограма, луксозни щори.Климатик в родилна зала.Апаратурата не е много хай-тек Wink , особено ехографът в предродилно, но съм чувала, че е супер качествена тази за рисковите бебета - кувьози, кислородни апарати и т.н., не съм сведуща по въпроса Embarassed От обслужването/за медицинското говоря/ съм изключително доволна - получих точно това, което исках - едно абсолютно безболезнено раждане.Струваше ми 300 лв. с епидуралната упойка.Таткото няма да може да присъства, защото няма отделни родилни зали, а едва ли ще го пуснят да зяпа хорските жени как раждат Wink Ако имаш още въпроси, пиши на лични.Това, че събитието е насрочено, предполагам значи, че си с операция, или не?

# 5
  • Мнения: 46 437
Цитат на: belinda
Цитат на: nikol78
Таня, лентичките ти верни ли са Shocked  Thinking


Верни са й, обаче втората нещо се е прецакала.Трябваше да пише "едиколко си дни до шестия рожден ден на Калин".Не знам защо последното е изчезнало....


Това обяснява нещата  Laughing

# 6
  • Мнения: 3 537
Аз имам лоши спомени от там,2001 год. раждах там,и съжалявам.Освен,че беше адска мизерия,но стана една гадна лекарска грешка,пасле лъжи,лъжи.....докато разбрах истината чак миналата година.Но беше късно за съдилища,така или иначе нищо не може да ми се върне.Нещастен случай по вина на докторите,не помня кои бяха.Не искам повече да навлизам в подробности.
Сега втория път се родих в София и не сбърках.
Тогава просто беше така,но сега чух,че са преместили родилното и е било чисто и хубаво,че крайно време беше
Съветвам те да разпиташ и да намериш добър гениколог който да те изражда,а не така при който се паднеш и ти пожелавам живота да те дари с едно прекрасно бебе Simple Smile

# 7
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: *mimis*
Аз имам лоши спомени от там,2001 год. раждах там,и съжалявам.Освен,че беше адска мизерия,но стана една гадна лекарска грешка,пасле лъжи,лъжи.....докато разбрах истината чак миналата година.Но беше късно за съдилища,така или иначе нищо не може да ми се върне.Нещастен случай по вина на докторите,не помня кои бяха.Не искам повече да навлизам в подробности.
Сега втория път се родих в София и не сбърках.
Тогава просто беше така,но сега чух,че са преместили родилното и е било чисто и хубаво,че крайно време беше
Съветвам те да разпиташ и да намериш добър гениколог който да те изражда,а не така при който се паднеш и ти пожелавам живота да те дари с едно прекрасно бебе Simple Smile

Ние с теб просто сме имали "късмет" да раждаме в старата сграда-аз дори цели три пъти

# 8
  • Мнения: 3 537
Даа,права си,''късмет ''до безумие беше.
Не коментирам повече,че кипвам като се сетя.
Радвам се,че вече са по-добри условията.Дано и с докторите да е така.....

# 9
  • Мнения: 30
На 4-ти ми е термина, иначе за сега всичко е нормално и би трябвало и раждането да е така.Доктора ми е в Габрово, но не съм много доволна от него, още повече че не иска да ми каже колко ще ми вземе да го ангажирам. Щял да се разбере с таткото като родя. Така че аз нямам никаква представа колко би поискал, а и това не ми се струва нормална уговорка.
За Плевен чух все такива неща, каквито пишете и особено за условията които предлагат на бебоците.Затова ми се иска да родя там,но ако си избера и лекар, колко пари да наглася.

# 10
  • Мнения: 272
Цитат на: Bo
На 4-ти ми е термина, иначе за сега всичко е нормално и би трябвало и раждането да е така.Доктора ми е в Габрово, но не съм много доволна от него, още повече че не иска да ми каже колко ще ми вземе да го ангажирам. Щял да се разбере с таткото като родя. Така че аз нямам никаква представа колко би поискал, а и това не ми се струва нормална уговорка.
За Плевен чух все такива неща, каквито пишете и особено за условията които предлагат на бебоците.Затова ми се иска да родя там,но ако си избера и лекар, колко пари да наглася.[/quote
Еми,аз дадох на лекарката си 250лв.И отделно по една торбичка за всеки от екипа-това обаче,според мен си е в реда на нещата ако си толкова доволен ,колкото бях аз! Grinning ]
Оффффф! Embarassed Нещо оплесках цитатите.......

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Цитат на: Bo
На 4-ти ми е термина, иначе за сега всичко е нормално и би трябвало и раждането да е така.Доктора ми е в Габрово, но не съм много доволна от него, още повече че не иска да ми каже колко ще ми вземе да го ангажирам. Щял да се разбере с таткото като родя. Така че аз нямам никаква представа колко би поискал, а и това не ми се струва нормална уговорка.
За Плевен чух все такива неща, каквито пишете и особено за условията които предлагат на бебоците.Затова ми се иска да родя там,но ако си избера и лекар, колко пари да наглася.

правилно, след раждането може такава сума да поиска, 4е лошо да ви стане. Знам един такъв слу4ай на моя позната. Ако се договаряш с лекар по-добре предварително да се разберете за условията.

# 12
  • Мнения: 81
Аз раждах в Плевенското родилно. Да сравнително чисто е, но ти препоръчвам уговорка с лекар. Аз имах уговорка и останах много доволна, ако нямаш отношението към теб ще е под всякаква критика. Желая ти късмет.

Общи условия

Активация на акаунт