прочетете това

  • 2 807
  • 15
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 237
Ужасно е ,горките деца... Sad За съжаление не вярвам някой да направи нещо по въпроса,Бог да им е на помощ...   Praynig
Тъпа държава...

# 2
  • Мнения: 686
Защо трябва да страдат деца от безхаберието на управляващите? Sad Чудя се ако това се случи на тях,защото никой не е застрахован,-така ли щяха да са безучастни? #2gunfire

# 3
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Да отидеш и да ги гръмнеш всичките тези от касата, дето си наместиха задниците в луксозни офиси и скъпи коли   #Cussing out  #Cussing out #2gunfire #2gunfire Twisted Evil а не могат да си свършат работата  Crossing Arms
Извинявам се, но това ми беше първата реакция Crossing Arms

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Горките дечица  Sad

# 5
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ужасно! Нямам думи просто! Cry

# 6
  • Мнения: 686
Чудя се дали не е възможно тези родители да се съберат и да осъдят държавата,както направи жената болна от рак....

# 7
  • Smallville
  • Мнения: 994
Това е отвратително,както много други абсурди в нашето т. нар." здравеопазване".Май накрая ще стане приказката,че решението на  проблема на давещите се е в ръцете на самите давещи се Thinking Който има имоти ще продава,за да осигури лечението на детето си,а който няма......

# 8
  • Мнения: 351
Тези от здравната каса наистина са за  #2gunfire.
Дано успеят да се преборят родителите на децата, иначе  няма шанс от касата сами да се сетят да направят нещо за тях.
Казвам го, защото свекърва ми купува за майка си много скъпи лекарства (около 350 лв.), поне за нас, всеки месец само защото на лекарите им е "препоръчано" да ограничават поставянето на диагноза, чието лечение се поема изцяло от здравната каса. #Cussing out

# 9
  • Мнения: 625
За жалост живеем в Апсурдистан!!!Много ми е мъчно за такива дечица,а и за техните родители.Дано всичко се уреди.

# 10
  • Мнения: 4 053
Чудя се дали не е възможно тези родители да се съберат и да осъдят държавата,както направи жената болна от рак....

дано да се усетят,и да успеят Hug

# 11
  • Мнения: 4 151
Ужасно е меко казано! Sick Confused

# 12
  • Мнения: 48
Само да отбележа, направи ми впечатление че статията е от 11.06.2001 г.

Иначе и аз смятам че е абсурдно, но поне се надявам за повече от пет години нещата да са се развили в положителна насока.

# 13
  • Мнения: 9 095
винаги, когато стане въпрос за здравеопазване немога да си отговоря на един въпрос- Тези от които зависи да се размърдат, на които се плаща от нашите пари, за да сме ние здрави, не само децата, има всякакви заболявания които изискват скъпи лекарства, та чудя се, тези хора за какви се мислят? нямат ли деца? те защитени ли са от заболявания? защо един чиновник, само защото някой го е пуснал отнякъде се мисли за недосегаем newsm78, колкото и гадно да звучи заради това тяхното безхаберие ни пинуждават да " пожелаваме" и на тях да им дойде това до главата, та да видят какво е и нямате си на идея колко ще се радвам  да има из форума някой такъв чиновник да прочете нашите постинги и да се сетят малко да си гледат работата Crossing Arms

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Момичета, по-спокойно. Имам позната с такова дете.  То е на 6 годинки и от две години пие такива лекарства. Не съм чула да имат проблеми с лекарствата. Това очевидно е стара информация.

Общи условия

Активация на акаунт