Идва ми да го одуша!На вас случвало ли ви се е?

  • 6 457
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 574
Рядко ме вбесява толкова,но сега едва се сдържам да не вдигна скандал(това е най-малкото)
та на кратко:утре трябва да летя за Германия,но днес след обед ми се обади детегледачката че е с грип и разбира се няма да може да гледа Симонче!Ок ама аз наистина трябва да пътувам но господина се прибра и иска да говорим,казах че ще изкъпя детенце и след това ще се разберем.След като беба заспа,отивам в хола и какво да видя,той си спи най спокойно!
Е казвам ви честно не мога да си намеря място Sick-дразни ме спокойствието му!Не че това не ме устройва и на мен не ми се иска да си оставя за два дни детето!НО докато аз я къпя и ми се пука душата,той си спи #2gunfire
Казвам си че не е станало кой знае какво ама пак беснея! Sick Sick Sick
На някой случвало ли му се е да се ядоса за нещо подобно и как се справяте?

# 1
  • Мнения: 7 474
 Laughing Моя е същия , не се ядосвай. Събуждам го  и се разбираме   Laughing  хич няма да го оставя да спи, докато не си кажа каквото имам  Whistling

# 2
  • Мнения: 445
Сритай говедото! Защо той не си вземе отпуска и не гледа детето. Да не го гледаш само за разплод? #2gunfire Днес съм бясна на всички мъже. Бих го наритала.

# 3
  • Мнения: 7 474
Сритай говедото! Защо той не си вземе отпуска и не гледа детето. Да не го гледаш само за разплод? #2gunfire Днес съм бясна на всички мъже. Бих го наритала.

Личи си  Mr. Green, явно много са те ядосали  Joy Joy

# 4
  • Мнения: 574
Сритай говедото! Защо той не си вземе отпуска и не гледа детето. Да не го гледаш само за разплод? #2gunfire Днес съм бясна на всички мъже. Бих го наритала.
Малко му е!Не съм го събудила но той всеки момент ще цъфне в спалнята,до тогава ще набирам инерция Mr. GreenА утре си взимам парцалките и на самолета,за два дни няма да се изкриви Naughty

# 5
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
и на мен се е случвало такова нещо-караме се като за световно, после аз докато прочета приказка на малката и той заспива преди нея.Има и такива хора. Блазе им за спокойствието

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
и на мен се е случвало такова нещо-караме се като за световно, после аз докато прочета приказка на малката и той заспива преди нея.Има и такива хора. Блазе им за спокойствието

На това му викат чиста съвест.
Но в случаи като нашите с мъже дето спят като овце докато ние рием от яд като говеда това си е спане без съвест. Моя като започна да викам даже и да заспи не си прави труда. Седи си кротко пред компа и си работи все едно не съм в стаята. Като почна много да извивам става и излиза. А като сме скарани аз седя по цяла нощ и копая а той си спииииии все едно нищо не е станало.

# 7
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473

. А като сме скарани аз седя по цяла нощ и копая а той си спииииии все едно нищо не е станало.
[/quote]


Да, това ме донавива да се ядосвам още повече
Успокоителното е за мен, че явно не е само той
Абе, не можем с тях, не можем без тях

# 8
  • Мнения: 4 380
Нещо не схванах аз за какво толкова му е ядосана. Че спи? Ами да спи като е уморен човека. newsm78 Чак пък да го одушават за това че спял...Моя отдавна да не е сред живите ако за всяко дневно спане го душех. Joy

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Явно си нямате  истински проблеми щом се ядосвате за глупости!
Какво толкова е станало, чакал е, заспал е. Ако е важен разговора и не търпи отлагане - будиш го, ако не - на сутринта говорите.

П.С. На мен никакви важни моменти не ми смущават  съня - спах преди дипломирането си, спах и като родих...

# 10
  • Мнения: 1 680
Лек полет!
Не се ядосвай за такива неща. За 2 дена  ще се оправи с детето.
Снощи моя го викам да изкара децата от банята , а той заспал и въобще не чува.

# 11
  • Мнения: 6 461
Сритай говедото! Защо той не си вземе отпуска и не гледа детето. Да не го гледаш само за разплод? #2gunfire Днес съм бясна на всички мъже. Бих го наритала.

Хи,хи,хи ...Все пак ето... имаме си и подкрепа.
Личи си колко си се разбесняла.... Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят е същият! Може да сме имали скандал, след който аз три дни не мога място да си намеря, но той си ляга и заспива точно за 2 минути Shocked Никога не съм можела да си го обясня това спокойствие...Мисля, че е въпрос на темперамент. Блазе им на такива хора!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 13 200
Laughing Моя е същия , не се ядосвай. Събуждам го  и се разбираме   Laughing  хич няма да го оставя да спи, докато не си кажа каквото имам  Whistling

Малииии и аз съм такава... мога да му извадя душата, но ще кажа каквото имам при това на секундата.... Как ме трае не знам...  Twisted Evil

Иначе и моят мъж е от много спокойните... Същата работа...

# 14
  • Мнения: 17 546
Така да ви прави впечатление, че на всички мъжете ни са такива?... То им е от породата - кажи му мъж и не го обиждай повече!  Mr. Green И аз снощи фучах - той ме гледа кротко, кротко та още повече ме влудява  smile3512 newsm61 и кво? Най-демонстративно заявих, че не ща да ме кара на работа и хлопнах врата, ама тайно си викам :"Абе не може да ме остави да ходя с тролея в 19 вечерта на работа! Ще ме настигне!" Да, да! Друг път! Заспал кротко 20 минути след това... чиста съвест мацки!!! Пък ние после... бръчки... побелели коси... newsm62

Общи условия

Активация на акаунт