Болка в малките стави- последица от раждането?!

  • 894
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 174
Здравейте, мили мами!

На 4-ти януари т. г. родих прекрасната си дъщеричка, нормално.Много съм щастлива от събитието и всичко, свързано с появата и грижите, които полагам за най-милото ми същество, плод на любовта ни с любимия човек.
Бременността ми мина сравнително леко, с изключение на последния месец, през който ми отекоха силно краката.Ако оставим това неразположение, мога да кажа, че други неудобства не съм имала.
Това, което ме притеснява е, че изпитвах болка в ставите на пръстите си две седмици преди да родя, изследванията не отчитаха албумин, а тези болки останаха и до днес!Особено неприятни са сутрин, най- вече в едната ръка...Мога да кажа, че във всяко друго отношение се чувствам както преди и бързо се възстановявам, само ръцете...Притеснявам се,че няма да мога да се справям с беба, ако болката не отмине, а я гледам сама.
Поинтересувах се, търсих из нет-а за моите притеснения и попадам само на статии за артрити, артрози и все такива страшни болести!...
Говорих с личния си лекар и той ми каза, че проблемът ми бил последица от раждането, но от тогава мина месец и половина, а аз нямам подобрения!
Моля ви, мами, ако някоя от вас има или е имала подобен проблем, нека пише!

# 1
  • Мнения: 12
Аз родих преди 5,5м и все още имам ужасни болки в коленете. В началото ме боляха и ръцете, но отмина бързо. Правих изследвания, бяха добри казаха ми ,че ще мине с времето. Това е от хормоните, ще мине имай търпение.

# 2
  • Мнения: 950
Аз като родих почнаха да болят колената, но след 3 месеца се оправиха.

Общи условия

Активация на акаунт