Плуване

  • 972
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Днес се събудих с гениалната идея, че ми се ходи пак на плуване! bowuu Толкова ленива съм станала в последно време, а помня колко страхотно се чувствах миналата година, като плувах всеки ден по два часа. Crazy Но реших, че трябва да я приведа идеята в реалност колкото се може по-скоро, че меракът ми ще мине за няколко дена. Mr. Green

Затова събирам мнения за басейните в София - от кои сте доволни, от кои не, цени на карти, еднократни посещения и т.н.   bouquet

Също малко ме притеснява дали теоритично (а и не само Rolling Eyes ) мога да хвана нещо от водата, гъбички или не знам... ooooh!

# 1
  • Мнения: 2 229
Никой ли не плува бе... Outta Joint

# 2
  • Мнения: 92
Аз много обичам да плувам,но нямам време да ходя на басейн.Чакам морето...

# 3
  • Мнения: 27 524
Аз съм си фен на Спартак.  Peace
Цените са прилични, има голям басей, напливът е според както го уцелиш, има карти, доволна съм.
За гъбички не мисли, слагат много хлор, досега, след толкова години тренировки, никога не съм прихващала такива екстри.

# 4
  • Мнения: 2 492
Днес се събудих с гениалната идея, че ми се ходи пак на плуване! bowuu Толкова ленива съм станала в последно време, а помня колко страхотно се чувствах миналата година, като плувах всеки ден по два часа. Crazy Но реших, че трябва да я приведа идеята в реалност колкото се може по-скоро, че меракът ми ще мине за няколко дена. Mr. Green

Затова събирам мнения за басейните в София - от кои сте доволни, от кои не, цени на карти, еднократни посещения и т.н.   bouquet

Също малко ме притеснява дали теоритично (а и не само Rolling Eyes ) мога да хвана нещо от водата, гъбички или не знам... ooooh!

На БФС е доста мръсна водата и е много студена . Цените преди една година - карта 8 пъти 20 лв , сега сигурно има промяна , но не те съветвам да ходиш там .
На Спартак - басейна е голям и по рядко има навалица , като на БФС - цените бяха сходни , но определено втория откъм чистота водеше .
За други не мога да ти кажа ...
А да в Принцес съм ходила известно време - цени с карта за намаление 50 % 3,50 , без карта 7 лв .
Басейна е приятен , дават ти хавлийка - затоплена и има шезлонги да се отпуснеш , след плуване и обстановката е по - приятна .
Водата е чиста и не чак толкова студена .
За съжаление - от време на време някой от  турчолята се домъква и вместо да плува зяпа настойчиво - даваш игнор и няма проблеми .
За баня Мадара са ми казвали също добри неща , но не съм ходила ...
Това е от мен , дано ти помогне .
Но е по - добре лично да се разходиш и да разгледаш къде , какво се предлага !
И сподели , че и аз съм замислила от пролетта да подновя плуването - преди доста  съчетано с диета ! Sunglasses

# 5
  • Мнения: 664
на България направиха един фирнес&уелнес център.колежки са ходили и са доволни от басейна

# 6
  • Мнения: 2 229
Чувала съм същите лоши отзиви за БСФС, а и аз съм ходила преди няколко години, та знам как е, обаче пък е тоооолкова близо да нас че се изкушавам. Outta Joint
Другият вариант е Спартак май. Thinking

# 7
  • Мнения: 184
плуваме ама чак пък два часа на ден  bath1 smile3534

# 8
  • Мнения: 2 386
Има един басейн срещу Pizza Hut. Приятели споделят,че са доволни.
Аз плувах в Академик,но е много студена водата там.

Общи условия

Активация на акаунт