Deanxite-Някой пил ли е?

  • 12 982
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 861
Привет, момичета! Някоя от вас пила ли е Dianxite? От месец го взимам, възможно ли е да пълнея от него? Храня се изключително оскъдно а не само че не свалям кг а дори добавих 1-2.

# 1
  • Мнения: 741
Това не беше ли за нерви?Едва ли се пълнее от него

# 2
  • Мнения: 861
Това е много лек антидепресант, ама наистина много лек-дават го без рецепта и го наричат Хапче Life Syle. Уж не водел до пристрастяване, не се изписва при истинска депресия, а при подтиснатост и лошо настроение. В упътването не пише да води до напълняване, но не мога да намеря друго обяснение, затова ми е интересно дали така е подействал и на други.

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Привет, момичета! Някоя от вас пила ли е Dianxite? От месец го взимам, възможно ли е да пълнея от него? Храня се изключително оскъдно а не само че не свалям кг а дори добавих 1-2.

Може би просто си се успокоила  Peace
Човек, когато преживява нерна криза и отслабва, поне при мен е така.
При теб има ли ефект този медикамент? При мен така  и не подейства. Взимах го две седмици.

# 4
  • Мнения: 861
Ясно, че когато човек има проблеми и е нервен отслабва (всъщност може да се получи и обратното), но не е ли защото в тези моменти не му е до ядене...На мен апетитът никак не ми се е увеличил, даже напротив и ям предимно плодове и салати, така че незнам от какво пълнея. А иначе да-действа ми лекарството, чувствам се добре, изчезна лошото ми настроение, което не ме напускаше откакто си отиде лятото. Пия го точно от 1 месец, но психиатърката ми каза че резултата не може да се очаква по-рано от 20-ия ден, защото трябвало да се натрупа в организма. Аз пия по едно на ден (може да се пият до две), при условие, че според нея нямам депресия, а силна чувствителност към смяната на сезоните, силно изразен ПМС и някои лични проблеми, които са се понатрупали. Каза ми да го пия поне 3 месеца, ама може и да се откажа, защото ако качвам кг ще ме хване истинска депресия. Sad

# 5
  • Мнения: 16
Аз съм го пила година и половина. В началото не ми действаше, все едно пия аспирин. Но постепенно започна, а след като се почувствах по-добре го спрях. Въобще не съм напълняла от него, нито пък зависима. Той е много безобиден. Аз започнах да го пия с голям страх, защото имам фобио от лекарства, но после се поуспокоих, защото нямах странични ефекти. Не се притеснявай. Хората пият къде по-силни антидепресанти, това е нищо.

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз съм го пила 3 месеца. Действаше. Успокояваш се, не избухваш и всичко понасяш леко. Казваха ми, че съм станала дебелокожа. Не бях напълняла. А, спомням си, че бях сънлива, но то може да е било и от депресията. Успех!

# 7
  • Мнения: 1 044
И аз съм го пила. Ефект се получи на втората седмица! Сънувах чудно-хубави розови сънища, не напълнях и се чувствах много добре. С високо кръвно съм и от това "розово" хапче и кръвното се нормализира, защото не се ядосвах и нервирах толкова много.

# 8
  • Мнения: 898
Това е много, много слабо лекарство. При мен в началото усетих някакво действие, но след това  ефекта изчезна..............

# 9
  • Мнения: 68
 И аз съм го пила.То е хапче за настроение  и според мен действа.Не мисля,че от него се напълнява.

# 10
  • София
  • Мнения: 208
И аз също го пия-не се пълнее от него,пък и 1-  2 кг ако си качила са нищо,аз си ги качвам и свалям за една седмица,даже за дни.На мен хапчето също ми действа много добре.Успех!

# 11
  • Русе
  • Мнения: 170
http://www.bda.bg/bdias/9071d.pdf- тук има подробно "инфо" за това лекарство

# 12
  • Anywhere
  • Мнения: 1 089
Здравей, аз също пих за около месец в комбинация с Невробекс и се чувствах чудесно. Понеже Деанксита е дневен препарат и се пие сутрин, при мен не водеше до сънливост. Нито пък до натрупване на килограми. Пий си го спокойно, а може би задържаш по малко течности и затова си напълняла!
Успех

# 13
  • Мнения: 2 673
Аз съм го пила. Не помня да съм пълнеела в този период, но според мен си се успокоила - оттам и кг-те Mr. Green
Все пак по-добре спокойна и дебела Joyотколкото гърчава и депресирана Peace\шегувам се..\

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Не се пълнее от него.

Общи условия

Активация на акаунт