Помощ

  • 521
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
 Sad Cry По принцип не спи продължително и спокойно а от 3 дена се буди точно на час или на 15 мин и плаче какво може да е

# 1
  • Мнения: 306
не си писала колко сте големи,но може да са зъбки.моята бебка също спи малко и знам колко е уморително Sad

# 2
  • Мнения: 950
Да не би пък да остава гладна?

# 3
  • Мнения: 105
Да не би пък да остава гладна?

На 6 мес и аз мислих че е от глад ама не

# 4
  • Мнения: 887
Може да са зъби или да не би да си въвела някаква нова храна в менюто?Дано да откриеш причината.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 424
колики, зъби, глад???  newsm78 newsm78 newsm78

# 6
  • Мнения: 105
колики, зъби, глад???  newsm78 newsm78 newsm78
Shocked от нова храна може ли да е, давам му оризова каша от 1 мес

# 7
  • София
  • Мнения: 3 359
Махни кашата за малко, за да видиш. Пробвай с друго, а може и зъбче да е, Бояна е неспокойна, когато растат зъбите.

# 8
  • Мнения: 1 701
Sad Cry По принцип не спи продължително и спокойно а от 3 дена се буди точно на час или на 15 мин и плаче какво може да е
Според мен са зъби... Калина има такива периоди от време на време...  tooth

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Зъби най-вероятно!

# 10
  • Мнения: 2 005
И мен моят син ме побърква от време на време,но като снощи -просто беше някакъв АД #Cussing out
През 5,10 минути ревове,е не толкова страшни,но продължиха до 4.30часа.И така не разбрах какво беше това,освен да е зъби,защото отдолу му излизат предкътниците newsm78Но пък се въртеше неспокойно и даже пръцкаше ,а последно вечеря в 20ч. и е едно злоядо дете Twisted Evilи така не разбрах от какво беше това безпокойство Thinkingима вечери,в които спи непробудно до 8 ч. сутринта.И си казах:Бебешка му работа! Joy

# 11
  • Мнения: 3 116
Няма страшно, ние сме така откакто сме се родили, като имаше само 2 седмици спане между коликите и зъбите Simple Smile До 5 месец рева от колики, от 6 месец че и до ден днешен реве от зъби  Crazy

Свиква се да ти кажа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт