козметика Doliva ?

  • 8 690
  • 13
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте,попадна ми брошурка на козметика Doliva ,която както разбрах използва зехтин като основа за кремовете си.Дали е добра ?

# 1
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз имам крем за ръце и не съм много впечатлена...но като се замисля не съм намерила подходящ крем до сега - винаги са ми сухи отгоре зимата!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 917
ползвала съм крема за лице...не е лош, но е за по-суха кожа. за зимата е добре. мирише на треви и билки, което аз лично харесвам

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
В момента използвам кремът им за около очен контур, но определено е твърде лек за мен.Не съм впечатлена и ми лепне нещо Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 2 673
Имах шампоан, от който въобще не съм доволна. Много бързо ми се омазняваше косата, ...всъщност сякаш въобще не можеше да ми се измие, макар, че никога и не съм допускала да е "мръсна"...
Е, дано го обясних. Имала съм мостра на крем за лице, който добре ми понесе за тридневно използване. Thinking

# 5
  • Мнения: 648
    Преди ползвах крема им за лице, няколко опаковки съм употребила, на моята кожа действа прекрасно Peace Всичко е много индивидуално!

# 6
  • Мнения: 93
Аз също ползвам крема за лице.Харесва ми!мирише ми на коприва newsm78,а сам ползвала други кремове със зехтин и миришат точно на маслини.Странно!

# 7
След като родих и косата ми започна да пада безобразно ползвах балсама и шампоана и бях много доволна. По принцип не ми харесва, че са им по-малки шишенцата и все забравях да си взема нови. Шампоана и балсама според мен си е по-гот да са еднакви като количество.

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кремчето за лице е приятно,но незнам дали е подходящо за моята смесена кожа и за това го употребявам само след баня.Нямам никакви алергични реакций от Долива,но пък и незнам има ли някакъв ефект от него или е обикновен -универсален крем newsm78

# 9
  • Мнения: 4 770
Имам добри впечатления от крема за ръце специално, но за другите прудукти  newsm12

# 10
В момента използвам крема за лице и измиващия гел-доволна съм newsm10Кожата ми е нормална към суха,но както казват и останалите-всичко е индивидуално.

# 11
  • Мнения: 208
Много ми харесва балсамът за тяло - страхотен е! Ползвам и измиващия гел за лице - не е лош, но от гела за околоочния контур не съм доволна - и на мен ми лепне.

# 12
  • Мнения: 9 865
Аз съм използвала крем за лице (за суха кожа, не знам има ли друг) и гел за измиване. Не съм много впечатлена. Кремът хем беше прилично мазен, хем бързо попиваше и кожата ми ставаше суха през втората половина на деня. Гелът за измиване беше добър, не изсушаваше много.
Не казвам, че са лоши продуктите, на всеки действат различно, очевидно.

# 13
  • Мнения: 7 640
Имам добри впечатления от крема за ръце специално, но за другите прудукти  newsm12
много скъпо ми се видя това дребно тубичЕ, затова пак взех Ексципиал, но щом казваш, ще пробвам като свърши.

Общи условия

Активация на акаунт