За кашите на Humana

  • 1 970
  • 37
  •   1
Отговори
Споделете впечатленията си от тях.Млечните им каши с кавомляко са-АМ или обикновенно сухо мляко?Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 663
кашите са много хубави, поне моята ги харесваше (с ам са). хапвахме си ги докато не ни омръзнаха, сега сме на беби (също са с хубав вкус, и по-евтинки).  Hug

# 2
  • Мнения: 27 524
С АМ са. Не са лоши. По-добре от Нестле, но не по-добре от Милупа  Wink

# 3
  • Мнения: 4 668
Моят син ядеше само Хумана  Peace Смятам , че са страхотни !

# 4
  • Мнения: 2 936
аз давах само Хумана,Алекс много ги харесваше  Peace..за разлика от тези на Милупа !

# 5
  • Мнения: 209
Моята бебка въобще не ги хареса. На няколко пъти като доближа лъжицата и започва да и се повдига. Сега сме на  Милупа и доста и харесват.
Абе какво да ти кажа - различни бебоци, различни вкусове.
Кашите са с АМ (поне тези двете де..)

# 6
  • Мнения: 948
Моят син ядеше само Хумана  Peace Смятам , че са страхотни !

PeaceИ моят - също. Hug

# 7
  • Мнения: 887
Добри са. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 1 457
Кашите са с АМ и са хубави  Grinning

# 9
  • Мнения: 379
пробвахме Фризо, Беби и Хумана и той си избра Хумана; много са леки и колкото и да ги сгъстяваш не стават на бучки, за разлика от другите 2 вида; за сега сме пробвали ябълка и маракуя и праскова; и двете са супер Peace

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз пък не я харесах прасковата с маракуя на Хумана, шушето също. Става на бучки и много трудно се разбива и ми мирише на водорасли. Най-вероятно няма да повторя с тази каша. Хвърлила съм око на Хумана с банани и череши, заради черешите, но ще видим. Убеждавам се, че по-добри от Милупа няма.

# 11
  • Мнения: 475
Ние ядем изключително и само Хумана,и АМ и каши.Мисля,че са страхотни,пък и бебка ги харесва много.По повод тази с банани и череши-много е вкусна, а чистата бананова си е класика-като едно време. eat

# 12
  • София
  • Мнения: 1 750
Моята принцеса с удоволствие си хапва от кашите на Хумана. А точно тази с праскова и маракуя й е любима (на мен също ми харесва). Кашите са с АМ. На мен ми стават гладки и са някак много нежни, с ненатрапчив вкус и много приятни.

# 13
  • Мнения: 324
И на нас са ни любимите, много, много по-добри от Hipp и Nestle Peace

# 14
  • Мнения: 1 186
моето дете много ги обича а и се разтварят доста добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт