За хълцането

  • 1 574
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Бебокът хълца почти след всяко ядене. Може ли да ми кажете от какво е и да ме посъветвате нещо? Мерси.

# 1
  • Мнения: 2 663
Според мен е нормално.Моето дете също хълцаше.Ако даваш вода му предлагай при хълцане

# 2
  • Мнения: 1 183
И ние много често хълцаме след папкане и незнам защо,въпреки,че се уригваме всеки път.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 424
и ние хълцаме след почти всяко хранене, незвисимо че се уригваме. помага ни малко вода и бибата евентуално. и да седи изправена.  ще мине от самосебе си. споко smile3506

# 4
  • Мнения: 131
Моето дете също хълца и то не само след ядене. Мисля, че е нормално. В момента немога да се сетя за причината.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 392
Дъщеря ми много хълцаше, сега постепенно отмина.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и ние хълцаме и то не само след ядене! Понягога помага водата, а понякога нищо и сама спира да хълца

# 7
  • Мнения: 1 273
Иние хълцаме много и то не само след ядане Laughing(той и в корема ми като беше много хълцаше Mr. Green)

# 8
  • Мнения: 24
и  ние  хълцахме  след  всяко  ядене  нормално е ,обикновено става  така  след  уригване

# 9
И моето слънце хълца и честно казано единственото нещо което спира хълцането е като я разрева.Малко гадно звучи,но ми се къса сърцето като ми подскача в ръцете и аз съм безпомощна,защото нито вода нито кърма не помага.Като изреве два три пъти и спира.

# 10
  • Мнения: 2 159
преди хълцахме по-често, сега само когато много се смеем Laughing

# 11
  • Мнения: 189
И нашият бебешок хълца след ядене, а като му дам вода (чай против колики), не спира.Понякога много се дразни мъника.Не съм се притеснявала, защото знам че е нормално, но не знам причината.

# 12
  • Мнения: 208
При нас хълцането също беше на лице почти след всяко хранене, но постепенно изчезна . Тъй като бебо не искаше да пие вода му отминаваше след няколко минутки.

# 13
  • Самоков
  • Мнения: 561
Моето дете също доста хълцаше и попитах педито за причината. Тя ми обясни, че е нормално за бебетата, защото нервната им система не била още напълно развита и че минава от само себе си.

# 14
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
По-лакомото хапване на бебето предизвиква хълцане. Лекът е чайче или топла водичка.

Общи условия

Активация на акаунт