Има ли хакери в този форум?

  • 1 110
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Изгубих си едни снимки от комп.,няма ги в кошчето и никьде другаде, просто са изтрити. Говорих с няколко програмиста и имало някакви програми ,които се инсталират и така намираш всички изтрити файлове и папки;инсталираха ми 3 такива програми, но снимките ги няма, а те са някьде в твьрдия диск просто трябвало да попаднеш на точната програма, която да ги намери. Някой имал ли е такьв проблем и има ли някаква др.идея?

# 1
  • Мнения: 806
Здравей,
за съжаление с точност не мога да ти помогна, но попаднах на такава програма докато се ровех в
http://www.download.bg/?cls=programportal
потърси я, може да ти помогне, и тя да е точната програма.
Успех  bouquet

# 2
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Пробвай с Get Data Back

# 3
  • Мнения: 19
Пробвах но не става, само програма ме оправя, но вече свалих 5 от този сайт и нищо; но продьлжавам. Благодаря за сайта!

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ако си изтрила снимките и след това си форматирала харда или си го дефрагментирала - връщане няма . ще видя дали има някоя програма за възстановяване на данни и ако намеря ще ти я пусна по късно . но пак не е гаранция дали ще може да възтанови нещата .
 втората 4аст на ти постинга  ме озада4и малко . те просто изгубени на харда ли са или са изтрити ? ако са изгубени на харда пусни наи обикновен сър4 например *.jpg и ще ти изкара вси4ки снимки що де имаш по харда с разширение jpg(предполагам такива са ти снимките ) - може пък просто да си ги преместила по погрешка

# 5
  • Мнения: 19
Изтрити са, но се надявам да ги намеря, изпробвах вече 6, 7 програми, запьлних си комп.с  всякакви излишни файлове, които са били изтрити, но снимките ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт