Вреден ли е видеозона

  • 8 513
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 617
Здравейте!
Преди седмица разбрах щастливата новина и отидох на лекар. Той ме видя на видеозон и видяхме околоплодното сакче.
В къщи ме нахокаха, че съм разрешила защото видеозона бил вреден за бебето.
Вие как мислите?



# 1
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ох, не знам какво да ти кажа. И с двете бременности се скъсвах да ходя по доктори за да си гледам бебетата на видеозон. Аз мисля, че е безвреден, но четох статия, в която казват, че не е и....не знам. Но пък прегледите са много важни за проследяване на развитието на плода.

# 2
  • Мнения: 1 273
НЕ! Naughty това са глупости!
можеш да прочетеш нужната иформация ето тук  http://www.bg-mamma.com/site/content/view/674/68/

П>П> Всичките ми прегледи по време на бременноста бяха с видеозон!
 Успех. Аз вече те поздравих и в предишната ти тема

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 17:41 от apv

# 3
  • Мнения: 46 437
Не е вреден.

Явно твоите хора не правят разлика м/у видозон и рентген, затова са те нахокали.

# 4
  • Мнения: 999
Не е вреден, но не се и прекалява с него. Повече от 1-2пъти месечно е излишно. Аз ходех на ехограф веднъж месечно.
Честита ти бременност  bouquet

# 5
  • Мнения: 115
Категорично НЕ.Изобщо не влияе на бебото или на теб.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 360
Глупости- нищо вредно няма, нито за теб, нито за бебето- бременей си спокойно   bouquet

# 7
  • Мнения: 6 461
Не е вреден.
През двете ми бременности постоянно ме гледаха на видеозон на консултациите.
А когато бях бременна с големия и ме приеха в патологична бременност .....там пък през ден правиха прегледи с видеозон.

# 8
  • Мнения: 6 607
Не, не е!Аз ходех през седмица.

# 9
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
Що не им теглиш по една на твоите хора.На мен също се опитаха да ми говорят ама аз още повече ходя. Mr. Green
До сега всеки път ме гледат на видеозон + това че съм ходила и по други лекари освен моя.За сметка на това обаче си гарантирам поне мъничко спокойствие.
Честито ти и леко бременеене.  bouquet

# 10
  • Мнения: 617
И аз мисля, че не е вреден ама питам за да се уверя.
Толкова е хубаво да видиш снимката от видеозона, че искам пак да отида. Е няма да прекалявам разбира се!  Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 527
Не е вреден,ако не се прекалява предполагам.Лека бременност и много здраве Grinning

# 12
  • Мнения: 2 891
А с колко още предразсъдъци ще се срещнеш....
Иначе, леко бременеене Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 401
Тия ваште не са в ред  Laughing.  Не знам дали някой вече въобще бърка бременни жени..
Аз например съм от тези, които прекаляват с видеозона - на всеки 2 седмици.  

# 14
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз мисля, че е безвреден, ако не е много начесто. Тоест ако ходиш веднъж месечно на видеозон, няма нищо лошо, но всяка седмица ми се вижда прекалено често. Това си е мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт