Ясла кога?

  • 2 830
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
На каква възраст записахте вашите деца на ясла?Аз мисля да го направя когато стане на 1 годинка ако е проходило стабилно.........

# 1
# 2
  • Мнения: 8 505
Тръгна на година и 5м.Кога е най-подходящо решаваш ти.

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз тепърва чакам моето бебче, но съм чувала, че ги вземат на ясла, когато са проходили стабилно. Аз също бих си пуснала детето най-рано на 1 годинка.

# 4
  • Мнения: 7 418
  Честно казано,аз не бих дала детето си на ясла изобщо,ако имам такава възможност!Тази възраст е прекалено нежна,за да довериш мъничето си на някакви лелки,за които не знаеш какво  правят с децата!
   Лично аз имам абсолютно адски спомени от моята ясла,да не говорим за детската градина(казват че болката се запечатва най-добре в паметта ни) и не искам да рискувам с моето дете!Още не съм измислила обаче,как ще избегна яслата.И на мен,както на повечето майки,ми се налага да работя.
   

# 5
  • Мнения: 1 273
  Честно казано,аз не бих дала детето си на ясла изобщо,ако имам такава възможност!Тази възраст е прекалено нежна,за да довериш мъничето си на някакви лелки,за които не знаеш какво  правят с децата!
   Лично аз имам абсолютно адски спомени от моята ясла,да не говорим за детската градина(казват че болката се запечатва най-добре в паметта ни) и не искам да рискувам с моето дете!Още не съм измислила обаче,как ще избегна яслата.И на мен,както на повечето майки,ми се налага да работя.
   

За съжаление и аз не съм измислила тоя номер с неходенето на яслата, но без моята заплата сме за никаде Sad (но дотогава има още много време и се надявам да измисля решение Praynig)

# 6
  • Мнения: 3 042
На 2г 5-6м.
Записала съм Злати, но чакам да мине грипната епидемия, за да го пратя на ясла, защото сега не правят профилактични изследвания.
И тази седмица ще чакаме. #Cussing out

Щерката тръгна на 2г8м.

# 7
  • Мнения: 480
Аз го записах още на 13 мес., с цел да го пусна на 1г.4м. Но няма да го пусна преди да навърши 2  Laughing Няма по-хубави моменти от тези, в които отглеждаш детето си  Hug

# 8
  • Мнения: 8 917
На каква възраст записахте вашите деца на ясла?Аз мисля да го направя когато стане на 1 годинка ако е проходило стабилно.........

Мисля да пропуснем яслата.

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Дъщеричката ми ходеше на ясла, записах я на 15 месеца. С малкия имам възможност да не работя, не бих го дала на ясла. След 3-та годинка-на градинка  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 455
За мен най-добре е след 2 год. Peace

# 11
  • Мнения: 141
Записах я на 1г.и1м. но още не съм я пуснала заради грипната епидемия.Щях да почвам работа но така или иначе не ми се отвори парашута и ще си помисля дали да я давам до 2год.

# 12
  • Мнения: 2 005
Моят син го записах преди 2 седмици и е на 1г.и7м. Wink

# 13
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
записах малката преди един месец с идеята от есента да тръгне, тогава ще е на 1г и 3мес.

# 14
  • Мнения: 2 757
Тръгна на 1 г и 5 м. Беше си готов за общуване с хора, въпреки че отначало трудничко свикна да не съм с него. По принцип съм против яслите. Но едно дете трябва да има разнообразие, да се среща с други деца и хора. Поне моето имаше такава нужда. А съм прекалено уморена да го извеждам всеки ден на детската площадка и да седим там с часове. А в къщи направо откача и той и аз покрай него. Сестрата, която го наглежда като видя какво е положението горещо ми препоръча ясла специално за неговия случай. За сега ни е добре и на двамата при това положение. Но определено мога да кажа, че всеки индивидуално трябва да си прецени кога и дали да праща детето си на ясла  Peace

Общи условия

Активация на акаунт