Седмичката 7.02 -- 13.02

  • 1 663
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 686
Ха! Понеделник вечерта, а пък още си нямаме седмична тема!

Здравейте, момичета, и се надявам, че всичко е наред при вас.

При мен голяма каша. Някой все едно ни е проклел. От 1 седмица само гадости ни се случват. Първо ни удариха колата. После направихме яка димка у нас, защото ни се бил запушил комина. Имам чувството, че ще смърди с месеци. Та сега не стига, че са студове, а не можеме да си палиме камината и в апартамента е кучешки студ, защото имаме само 1 духалка.
Отделно аз бях 3 дена с ужасен цистит. Може би съм изстинала. Както и да е, оправих се, ама пък сега от 3 дни ме боли много странно от ляво под ребрата. Много странна болка и най-вече като вдишвам. Ама пусто шубе само си търпя, но ако и утре съм така, мъжа ми сигурно насила ще ме заведе на лекар.
Та така при мен... И още хиляди проблеми и в работата. Успокоявам се, че много лошо не е на лошо и чакам да се пооправят нещата.

Желая ви успешна седмица, и дано да нямате лош период като мен.

# 1
  • Мнения: 4 324
Здравейте и от мен  Simple Smile

Тинтири дано това са последните гадости които ви сполетяват и много скоро ни се похвалиш с нещо хубаво.

Аз изкарах страхотен уикенд, а и кашлицата ми започна значително да намаля. Взех си от аптеката мукосолван, но мисля че не беше най-доброто решение - държа ме почти цяла седмица и чак сега се чувствам малко оп-добре.

Успех пожелавам на всички  Simple Smile и бебеносна седмица  Wink

# 2
  • Мнения: 172
Първо искам да благодаря на Таня!-Мерси Танче много подкрепа ми даде докато навляза в материята:))))
А сега да кажа на Тринити, да не се притеснява, това са бели кахъри, явно си понастинала и то здраво- пази се и се обличай топло.
Друго.....вчера прегледахме всички изследвания с докторката и се оказа че не са ми изследвали хормоните- странно, аз си мислех че са защото сме правили инсеминации- 2 бр......Отбеляза ми да се изследват почти всички хормони без прогестерон и тестостерон-ЗАЩО?Ако знаете моля да ми помогнете иначе аз мога да си отбележа и в петък като отида да дам кръв да са всички отбелязани на листчето....
Също така и изследване за хламидия я накарах/збележете- аз я накарах/ да отбележи....След цикъла правя цитонамазка и свършиха изследванията............Следва лапаро и на него съм готова, но първо ще си снимам всички документи и ще взема още поне две мнения от различни доктори...лелееее улях се:)))
Успех на всички, и пишете

# 3
  • Мнения: 4 324
Мими, някъде имаше много готина статия за инсеминацията, ако я намеря, ще ти я пратя на лично съобщение.

А сега за всички дами - от тази вечер около полунощ може да опитате да спазите т.нар. "лунна диета". Ако не друго поне ще се пробвам, ама резултата може да е едно хубаво наяждане - утре след работа  Wink (аз тогава се изкушавам, като се прибера у дома и отворя хладилника)

# 4
  • Мнения: 4 399
Цитат на: Tania79

А сега за всички дами - от тази вечер около полунощ може да опитате да спазите т.нар. "лунна диета". Ако не друго поне ще се пробвам, ама резултата може да е едно хубаво наяждане - утре след работа  Wink (аз тогава се изкушавам, като се прибера у дома и отворя хладилника)


Таня, я раzясни малко zа тая диета. Какво представлява? Какво се яде? Какво не? И колко време трае? щом е лунна сигурно е свърzана по някаксв начин с фаzите на луната и не се прилага хаотично всв времето. Знаеш ли дали е ефективна?

# 5
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Vjara

Таня, я раzясни малко zа тая диета. Какво представлява? Какво се яде? Какво не? И колко време трае? щом е лунна сигурно е свърzана по някаксв начин с фаzите на луната и не се прилага хаотично всв времето. Знаеш ли дали е ефективна?


Права си, Лунната диета е свързана именно с фазите на луната. Според нея по пълнолуние е добре да се пият чайове и да се хапват плодове - само това и то само за 24 часа. Това е общо взето диетата - да издтржиш един ден без храна. След пълнолуние тялото започва да се чисти и да изхвърля ненужните вещества. Периодът е отличен за започване на диети.

Чувала съм че има добри резултати, ама не съм пробвала.

# 6
  • Мнения: 4 324
Забравих, че имам една статия по въпроса.

ЛУННА ДИЕТА

Това не е метафора. Още нашите прабаби са забелязали, че организмът ни реагира на лунните промени. Ако познавате фазите на Луната и какво е подходящо за тялото ви в този период, можете да си помогнете в поддържането на добра форма.

* В периодите на намаляващата Луна е подходящо да подрежете връхчетата на косата си и тя ще расте по-бързо. В този период всичко, каквото хапнете, има опасност да "залепне" по вас.

* По време на пълнолуние останете на очистителен билков чай. Много подходящо е времето и за така нар. лунна диета: от часа на първия ден на пълнолунието до следващия ден пак по същия час останете само на течности и плодове. Усилията ви ще се възнаградят богато. Този период е подходящ и за основно почистване на лицето. Най-добре е да отидете в козметичен салон и да направите серията поддържащи процедури.

* В периода на растящата Луна пийте очистителни чайове. През това време всяка диета ще даде резултат. Но внимание - това не са дните, подходящи за студено къдрене или за боядисване на косата.

* Новолунието е период, през който всички, които искат да понапълнеят, могат да се подложат на специална диета - повечко тестени и сладки храни, банани, пълномаслено мляко. Ще сложат килограми. И обратно - жените, които искат да запазят фигурата си, трябва да са внимателни с храната през този период. Времето е подходящо за повече движения и физическо натоварване.


Това е най-лекият и лесен начин да удържиш апетита си в юздите, а теглото - в благопристойните рамки. Само веднъж месечно - по пълнолуние - използвай диетата (течност минус сол и захар) и 2 килограма от излишното ти тегло ще изчезнат като с вълшебна пръчица! И ако в останалите дни имаш късмета и силата на волята да обуздаеш апетита си, то сама можеш да сметнеш: за една година имаш реалния шанс да свалиш 24 килограма ненужно тегло.

# 7
  • Мнения: 4 399
Благодаря, Таня. Щом е само zа 1 ден цялата работа, мога и да се пробвам.

# 8
  • Мнения: 172
Цитат на: Vjara
Благодаря, Таня. Щом е само zа 1 ден цялата работа, мога и да се пробвам.

От полунощ до полунош, т.е от 12 тази вечер, до 12 на следващата вечер- общо 24 часа, успех!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 686
Аз я правих почти цялата минала година тази диета, и да ви кажа - грам резултат не видях.

Аз от утре почвам 3-дневната бирмингамска, пък да видим. Майка ми е страшно доволна от нея - още първите 3 дни свали 5 кила и не си ги върна. Следващите пъти по 2-3 сваля, което си е по 1 кило на ден! Дано и при мен да действа.

# 10
  • Мнения: 4 399
Цитат на: Tintiri-mintiri
Аз я правих почти цялата минала година тази диета, и да ви кажа - грам резултат не видях.

Аз от утре почвам 3-дневната бъкингамска, пък да видим. Майка ми е страшно доволна от нея - още първите 3 дни свали 5 кила и не си ги върна. Следващите пъти по 2-3 сваля, което си е по 1 кило на ден! Дано и при мен да действа.


Пусни и нея насам. Аz ама хич не си падам по диети. Но тсй като в момента не става по друг начин, май ще трябва да предприема нещо по органиzирано и да почна някакава диета.

# 11
# 12
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tintiri-mintiri


при мен не се отваря  Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 2 686
Хм... Аз го отварям.

Значи, rozali.com / Диети / Бирмингамска тридневна диета

# 14
  • Мнения: 4 324
Отворих я  Simple Smile Ама тя много "вкусна" тази диета  Simple Smile Така като я гледам май няма да имам никакъв проблем за да я спазвам.

Тинтири - мога ли да изключа сладоледа и да не ям месото  Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт