Къде в Пловдив да си поръчам кухня?

  • 1 264
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Моля за съвет,трябва да реша до 2-3 дни в коя фирма да я поръчам.Мамите от Пловдив ако ми дадат съвет и кажат ориентировъчно къде цените са разумни(търся нещо семпло и не много скъпо),ще съм много благодарна.   bouquet

# 1
  • Мнения: 420
Аз съм се насочила към "Класик".
Мои приятели са доволни от тях.
Цената зависи от това какъв модел ще избереш и с какви екстри.
Намират се на бул. "Свобода" - това е улицата от Васил Априлов към Братската могила. Като вървиш от "Васил Априлов" към прелеза на Братската могила в ляво под блоковете се намира. За по-лесно ориентиране малко по-надолу вдясно педи прелеза е ресторант "Руски клуб".
Успех!
И да споделиш мнения, ако ходиш при тях, че аз мисля да ги посетя в средата на другия месец.
Още едно мнение няма да ми е излишно.

Тук има и малко снимки:  http://klasic.cbbbg.com/

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 00:29 от Божидара

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашите кумуве се поръчаха две кухни от "Диалог".Кухните са им страхотни-монтажа също.Цената на едната беше около 2500 лв. без уредите,но е доста голяма,все пак зависи от размера.

# 3
  • Мнения: 69
за съжаление не пазя телефони и координати. Миналата година юни мисиц обиколих града за да намера нещо което да е на нормална цена. Още по голям зор беше че исках модела на кухнята да е мой. Бях си направила проект с нестандартни размери и исках точно това. в диалог цената ми излезе 3500  #Crazy в Класик 3200. това ти го пиша за сравнение. Ходих и по други големи  не чак толкова големи фирми и най-ниската цена която ми предложиха беше 1800лв. В крайна сметка открих фирмата която търся на бул Източен 125 или 123 не съм сигурна за номера но се намира като тръгнеш от гробищата към шел на около 300 м от лявата страна. Има студио за красота и до него офис на туристическа фирма - Лес компас и при тях и фирма за проектиране на мебели. При тях кухнята ми излизи 1200. от тях взех и уреди за вграждане - всичко без хладилник и миална машина. с тях сумата ми беше 2500  Peace
ако те интересува нещо овече - пиши ми на лични ще ти дам още инфо и ще опитам да намера телефони

Общи условия

Активация на акаунт