pak vaprosi za astmata:(

  • 781
  • 2
  •   1
Отговори
zdraveite az sam Poli nova sam i moje da ne se spravqm kato za parvi pat.Da6terq mi e na 2 godinki s BA.ot godina i polvina sme na flicsotid inhalacii i tem podobni lejali sme 7 pati v bolnica.Iskam da minem na telk no neznam kak stava nomera s dokumentite.Imame i trombocitopenia. #Crazy :crazyeyes:Sega sam se svarzala sas saiuza na astmaticite i 6te se sre6tna s tehen predstavitel,dano te ni pomognat malko,za6toto trudno e da nameri6 zainterisovani hora.Li4nata ni lekarka e absoliuten tapan za ni6to nestava s izvinenie nemoga da raz4itam 4e tq 6te mi podgotvi neobhodimite dokumenti.V4era izlqzohme ot porednia ni prestoi v bolnicata s bronhialna obstukcia i dvustranna pnevmonia.Neznam ve4e kakvo da pravq dori i fleksotida ne mi davat bezplatno a s neprekasnatoto ni boleduvane mi e trudno da pokrivam razhodite.Daite mi savet

# 1
  • Мнения: 2 242
Здравей Поли.

Относно ТЕЛК прочети http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=111895.0 В тази тема ще намериш информация как се минава ТЕЛК и какво ви се полага. Темата за астмата предполагам вече си прочела.
(ако можеш пиши на кирилица. По-лесно е за четящите)   bouquet

# 2
  • Мнения: 816
Относно Флексотида, имаш възможност и право да го взимаш и по ЗК, макар и да го изкараха от списъка. Обаче ти е необходимо за целта:
молба до ЗК, консултация с педиатър, който да впише, че детето е на Флексотид ; и копие от рецептурната книжка. Всичко това носиш в ЗК и чакаш до месец да ти позволят да вземаш лекарството без пари. Така че - успех.
И ние сме на вашия хал  Sad

Общи условия

Активация на акаунт