Газифициран ли е Бургас?

  • 910
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 863
Някой дали може да ми каже дали Бургас е газифициран?Гледах рекламата по Господарите и реших,че след като рекламират по национална телевизия би трябвало да може вече навсякъде да се използва метана за битови нужди newsm78 Само че не съм много сигурна дали в Бургас Нефтозавода ще позволи това newsm78
Та питанката ми е тази newsm78 И ако някой вече се отоплява с газ ,би ли споделил Thinking
Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 539
В момента газифицират тук-там из града.

# 2
  • Мнения: 687
За сега са газифицирани само части от Братя Миладинови и Възраждане. Подробности можеш да видиш тук.

# 3
  • Мнения: 863
В тази инвестиционна програма обаче не видях никъде да се споменават например Славейков и Изгрев.Това значи ли ,че те изобщо нямат шанс да бъдат газифицирани?И какво се има предвид  под Южна промишлена зона?

# 4
  • Мнения: 687
До колкото знам, кварталите, които са изцяло на ТЕЦ, ще се газифицират последни т.е. като приключат с всички други, посочени в инвестиционната програма. При всички случаи ще е след 2010, че и след 2015 г. Simple Smile
Южната промишлена зона е в района на Акациите и Комлука, мисля, че всичко покрай ул. Индустиална влиза в нея. Не съм сигурна за точните й граници.

# 5
  • Мнения: 4 546
за братята потвърждавам - цяла пролет и лято разкопаваха. раздаваха и брошури - за да се включиш ти искат 5000 лв + че ще трябва да се смениш голяма част от урудите, за да можеш да ползваш все пак това, за което плащаш. като направихме с мъжо една груба сметка, сигурно докато умрем нмада излезем на печалба от тая инвестиция.  ooooh!
офис на овергаз има на вардар,точно под ритуалната зала. ако отидеш там би трябвало да ти обяснят всичко.

# 6
  • Мнения: 164
Да наистина инвестицията не е никак ефтина. Аз съм от Братята и в момента се газифицираме. Излиза ни около 5000 лв. за жилище от 100 кв.м
Вече почти всичко е готово и очакваме да ни пуснат газта до  седмица. Ще пиша,когато стане и ще ви информирам дали е това ,което очакваме. Дано!

# 7
  • Мнения: 164
Вчера ни пуснаха газта. smile3501 Най после newsm44 Мъжа ми е настроил котела не на пълните му мощности,защото става непоносима жега. Усеща се във всички стаи топлинката. Много сме доволни от ефекта и дано да останем доволни и като платим сметката. newsm62

Общи условия

Активация на акаунт