Предпазна мрежа?

  • 844
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Здравейте, някой има ли представа дали някъде се продава нещо като предпазна мрежа, която да се слага на дървена кошарка. Решетката на леглото вече е твърде ниска за сина ми и трябва да се обезопаси по някакъв начин.

# 1
  • Мнения: 1 455
Нямам идея за каква мрежа говориш.Аз имам предпазна за комари,но това няма да спре сина ти да се измъкне от там ако реши.

# 2
  • Мнения: 138
Имам предвид мрежите, от които се правят преносимите кошарки примерно. Вместо да поставям шперплат примерно под решетката, за да я кача нагоре, си мислех, че има някакви мрежи, които се закрепват на 4 колчета на 4-те ъгъла на кошарката и така... А може би няма... Sad

# 3
  • Мнения: 1 455
silvanka   тук някой беше пускал такава,но става въпрос не за мрежа ами една табла.Надявам се да се намери,но до колкото си спомням беше доста скъпа-от порядъка на 100 лева.
Мой съвет е опитай се да научиш детето как да излиза от кошарата, за да не падне.
Моя син постоянно искаше да прескача и за да не падне с главата си,го научих как да излиза от креватчето.

# 4
  • Мнения: 138
Честно казано, струва ми се, че е твърде малък, за да го уча. На 10 месеца е, а и няма начин да се излезе от кошарата, освен да се прескочи решетката. Той не може да я прескочи. Това което прави е, че се провесва и тръгва с главата надолу.... Може би единственият вариант засега е да се повдигне предпазната решетка...

# 5
  • Мнения: 138
Привет,
за нещо такова ли става въпрос?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/494
Има и на САМ но са около 100 лв.

# 6
  • Мнения: 138
По-скоро не. Представете си дървените кошарки, в които повечето от нас са спали като малки. Синът ми спи в моята бебешка кошара. Дървената решетка, която се маха, когато детето поотрасне е твърде ниска, той си се изправя, провесва се извън нея с главата надолу.  Sad

# 7
  • Мнения: 293
Тази тема и мен много ме интересува, защото за 2 седмици и двете ми деца се прехвърлиха през решетката на леглата си.Това което направихме е да махнем шкафчето на леглото и така матрака е на най-ниското възможно ниво докато се научат сами да слизат от леглата си.

# 8
  • Мнения: 2 467
Привет,
за нещо такова ли става въпрос?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/494
Има и на САМ но са около 100 лв.

Имаме подобно. Не става за удължаване на кошара. Това е с едни дълги пръчки, които се пъхат под матрака.

Общи условия

Активация на акаунт