на 2 месеца и половина е а не плаче

  • 1 750
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
искам да се посъветвам с вас, синът ми е само на 2 месеца и половина а почти не плаче, през ноща спи по 8-9 часа и когато се събуди не плаче, това нормално ли е.






----------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 11:20 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 2 082
нормално е ,но не се надявай да е вечно  Simple Smile очаквай включване след третия,четвъртия месец...

# 2
  • Мнения: 28
Радвай се докато слуша и спи спокойно!!! Дано да сте послушни и за напред Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 5 744
 ooooh! Мале, какви са тези деца?! Радвай се докато е така! Дано и зъбите, като почнат, минат леко! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 424
щастливка!!!
имало значи и такива деца! smile3501
като си е добре бебока, не виждам проблем. бебето плаче, като не се чувства добре.

# 5
  • Мнения: 1 064
Не искам да те плаша, но моя син беше същия до 3-я месец...съседите не бяха разбрали, че има бебе вкъщи...сега почти всеки ден си огласяме блока... Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 7 013
Можеш само да се радваш, моят спеше по 4-5 часа на денонощие, а през останалото време плачеше и аз се притеснявах дали това е нормално, надявай се да е толкова спокойно бебче и после. Да сте живи и здрави.

# 7
  • Мнения: 1 104
А аз мечтая за такова бебче. Нашата госпожица е на месец и има моменти, в които плаче по 1 час без да спира. Пък сън повече от 30 минути почти не се случва.Както са ти казали и другите радвай се, че сте спокойни и да сте добре.

# 8
  • Мнения: 4 068
Ами радвай се! Може да не е за дълго понеже. Да не мислиш, че е но-добре да озвери едно гърло и да не можеш да го успокоиш детето.

# 9
  • Мнения: 640
На сестра ми и двете бяха така.  Дори и зъбките не усети кога излезнаха. Бяха, а и все още са много усмихнати. Благословена си с кротко дете. Дано винаги е така  Peace

# 10
  • Мнения: 69
до преди седмица и дъщеря ми беше такава в момента е на 4 месеца и 20 дни и е с доста надут долен венец. От време на врема става кисела, но пак не плаче а просот нервничи и иска да й се обръща внимание. Но заспили пак си спи по цяла нощ поне за сега. Дано да не изкара тежко зъбчето

# 11
  • Мнения: 8 242
Имало и такива деца  Rolling Eyes Пък аз си мислех, че всички са зверчета като мойто  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 475
Щастливка!Не че се оплаквам ама ние понякога сме много кисели.Реве си просто ей така без причина.Абе въобще бебе с характер.Радвай се.Дано не станете и вие киселяци.  bouquet

# 13
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Нормално е, даже може да се радваш Simple Smile. Моят син беше така. До 2 месеца спеше по цял ден и цяла нощ. Плачеше като огладняваше, но аз веднага започвах да го кърмя и той се успокояваше. Коликите минаха леко, сега със зъбките пак не се оплаквам. От втория месец вече се отказахме от нощното хранене и си спеше по цяла нощ Simple Smile. Откарваше някой път до 10 ч. Сега вече реве, но от инат, но не му обръщам внимание и той бързо спира Simple Smile. Радвай се докато е такова добричко малкото Simple Smile.

# 14
  • Мнения: 8 769
Може би си случила на кротко дете, което няма и колики!
Ама хич ли не мрънка? Когато е гладно? Ако се притесняваш, сподели с педиатъра си, но мисля, че просто е кротко бебенцето.

Общи условия

Активация на акаунт