Ще пътувам с брат ми до Италия но той не е отслужил?

  • 748
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Ще пътуваме с мъжът ми и брат ми до Италия. До тук всичко е супер но брат ми не е отслужил.
Той беше в Англия за 9 месеца през което време получихме 3 писма за медицински прегледи пред военна комисия. Той разбира се нямаше как да се яви. От връщането му воените не са го търсили и естественно той не им се обажда /нали така или иначе март месец влиза последния набор военослужещи/. Въпросът ми е може ли на границата да има някакви проблеми и да не го пуснат да напусне България? На мои колежки децата са в САЩ и се връщаха по нова година  и нямаха никакви проблеми. Те също нямаха никакви проблеми. Моля Ви някой ако има информация или връзки в гранични пунктове или гранична полиция да ми отговори. Предварително Ви благодаря! newsm51 smile3525 newsm51

# 1
  • Мнения: 5 622
Не мисля, че ще имате проблеми! Относно медицинските прегледи, казаха, че ги викат, за да удостоверят, че са годни, но няма да ги викат за донаборна служба Wink  Peace Така, че можете да си пътувате спокойно!

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Щом не е получил повиквателна за март, преспокойно може да ходи навсякъде!  Peace

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мда...
Март приемат последните донаборници за редовна военна служба. После вече всички млади момци са фрии.
Тъй, че щом няма повиквателна, да не се шашка.

Общи условия

Активация на акаунт