Безплатният сайт за mp3 на мобилен телефон

  • 2 136
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Преди време някой го беше публикувал.Търсачката не намира тази тема,някой сеща ли се за сайта?

# 1
  • Мнения: 2 161
Намерих го.

# 2
  • Мнения: 12
Дай на сам, сайтчето, ако не ти предсавлява трудност....Предваретилно-благодарско  bouquet

# 3
# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ето още един:

http://gsmzone.haskovo.net/?mod=register

Enjoy!

# 5
  • софия
  • Мнения: 163
Да ви кажа, мили мами, може да ви изглеждам смешна, невежа, ама въобще не ми е ясно как мога да си кача мелодията, която ми харесва на телефона Embarassed

# 6
  • Мнения: 2 161
Да ви кажа, мили мами, може да ви изглеждам смешна, невежа, ама въобще не ми е ясно как мога да си кача мелодията, която ми харесва на телефона Embarassed
Вили,от сайта,който аз съм посочила,намираш си подходящата мелодия или тапет или тема.После кликваш върху бутона Download to PC (или нещо подно),излиза ти съобщение,че имаш право по 20 продукта на ден да теглиш от този сайт.Посочваш му къде точно в компютъра да се запише и това е в общи линии.Ако има проблем-пиши.Аз лично от там си свалям само клипчета и тапети.МП3-ките сама си ги правя,не свалям от там.

# 7
# 8
  • софия
  • Мнения: 163
Ох, Chanel, аз дотам стигнах, качих си мелодията на РС-то, ама незнам сега как да си я имам на телефона, като мелодия, която да използвам за да ми звъни телефона. Абе доста глупаво се чувствам... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 3 537
Трябва да имаш кабел за да я прехвърлиш от компа на телефона , по друг начин не виждам как може да стане. newsm78

# 10
  • Мнения: 4 473
С Bluetooth

# 11
  • софия
  • Мнения: 163
Имааааааааааам BLUETOOTH! ЩЕ СЕ ПРОБВАМ МОМИЧЕТА! Благодаря на всички!!!

# 12
  • Мнения: 12
Много ви благодаря, момичета за предоставените сайтове....Непременно ще се възползвам от тях.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт