Лятна триколка?

  • 724
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Момичета помогнете ми с идеи Praynig
Търся лятна триколка,знам само моделите на Чиполино и Куини Зап.
Първата я няма,ще имат нов модел може би средата на март,а втората ми идва скъпичка.
На вас разчитам  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 428
Ами от по-евтините май само на Чиполино съм виждала триколки  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 457
а тази на Кам -сега ги видах ,че са над 400 лева Embarassed

# 3
# 4
  • Мнения: 1 455
tala мерси,но нещо хич не ми харесва.
Аз сега съм с триколка ,но е комбинирана и ми тежи.Искам нещо леко и да се управлява с една ръка,защото като разхождам малката с баткото,той е голям дивак и не го е страх от коли...от нищо,търчи и бяга.Та аз трябва да държа него за едната ръка и с другата остава да бутам количката Wink

# 5
  • Мнения: 5 790
А тези на Cangoro? Скоро една приятелка си купи, бутах я малко, стори ми се удобна, но нека майчета, които имат да кажат.

# 6
  • Мнения: 11 003
Като избираш триколка, гледай предното й колело да се върти! Така ме посъветваха приятелки от личен опит. В противен случай се управляват трудно, а с една ръка - още по-трудно.

# 7
  • Мнения: 4 428
Аз доколкото схванах идеята е да е лека и лятна количката, а не просто триколка. Лятната триколка на Чиполино Он Роуд е 6кг. И е наистина лятна, по-компактна и маневрена от тези.

# 8
  • Мнения: 8 917
На ТСМ дали няма лятна триколка newsm78

# 9
  • Мнения: 1 455
veselina_s_p -правилно си схванала идеята Wink
Аз триколка имам,но е тежка.
The Sun -не съм чувала за лятна на ТСМ Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 558
tala мерси,но нещо хич не ми харесва.
Аз сега съм с триколка ,но е комбинирана и ми тежи.Искам нещо леко и да се управлява с една ръка,защото като разхождам малката с баткото,той е голям дивак и не го е страх от коли...от нищо,търчи и бяга.Та аз трябва да държа него за едната ръка и с другата остава да бутам количката Wink
И аз не ги харесвам.
Като "спец" по количките /13 общо Mr. Green/ ще ти кажа, че тази на Чиполино е най-удобна. Говорим за евтини колички , нали Grinning  В момента на пазара май няма такава, която да върши работа в твоя случай. Всички са тежки или скъпи /комбинирани/
Виж тази в продавалника дали ще ти хареса http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=26198&cat=3  Тя ще ти върши чудесна работа, сигерна съм, защото най-удобната количка, която съм имала, беше подобен модел на Куини. Нищо че не се върти предното колело, това даже прави по-лесно бутането й с ЕДНА РЪКА, защото е много лека. newsm78 Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 455
tala явно съм много капризна,но това хич не ми харесва Naughty
Явно ще си чакам Чиполиното,но очите ми останаха в Куини Зап.Опитвам се да убедя мъжа ми,че като даде толкова пари,после ще я продадеме,но за сега е безуспешно. Tired
Мерси все пак  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт