Я, да ми кажете за това нещо чували ли сте-"Воержил"

  • 5 532
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=dietes&Number=194 … mp;sb=7&part=

Ето ви и линк към темата в дира.Звучи нереално ,но жената твърди ,че е факт Thinking

# 1
  • Мнения: 170
Ето http://www.boergil.com/ открих, но по-добре да отговори някой, който го е ползвал.

# 2
  • Мнения: 817
Да , ама аз това което се чудя е защо точно мед и пчелно млечице.Аз на моя син му давам именно пчелно млечице за подсилване на апетита Thinking
Наистина ще е добре да се включи някой който го е пробвал............

# 3
  • Мнения: 281
 Силно ме заинтригува продукта! Изпратих запитване за цена, доставка и т.н., та да видим! Hug

# 4
  • Мнения: 817
И аз съм решила утре да звънна.Ако условието само една седмица да караш на фрешове или кисело мляко пляс въпросния мед мисля да се пробвам ,все се издържа една седмица Blush
Друг е въпроса ,ако караш на обикновен мед и с този режим дали няма да има същия резултат Laughing Wink

# 5
  • Мнения: 281
Аз се обадих - цената на една доза е 85лв! Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз се обадих - цената на една доза е 85лв! Simple Smile
А за доставка пита ли?

# 7
  • Мнения: 281
 Чакам отговор по мейла за подробности! Ще пиша!

# 8
  • Мнения: 8
Преди 2 седмици пуснах същата тема но никой не отговори . На мен за Боержил ми каза една позната. За 10 дни отслабнала  с 7 кг.  Пила го е преди години но сега не е  слаба. Не энам колко е вярно. Трябва да каже някой който го е пил.Като гледам хич не е евтин , а иси е чист глад.

# 9
  • Мнения: 817
Туко що го поръчах ,цената на доставката е 7 лв.,утре към 12 ще ми го донесат.Човека с който говорих ми гарантира ,че с две дози съм щяла да сваля от 12-15кг. ,което честно казано ми звучи направо невероятно и да си призная доста съмнително Thinking ,но все пак ще пробвам.В пратката щяло да има и подробно описание на схемата на пиене т.е. ядене на меда и начина на захранване като ми беше обяснено ,че мога да подържам и постоянна връзка с тях и да ги питам ,ако възникнат някакви въпроси.реших да ги питам ,дали в действителност ще ми върнат парите ,ако не подейства ,но те така се възмутиха и ми обясниха ,че от десеткти хиляди хора ,които са го пробвали няма някой на който да не му е подействало. Rolling Eyes
Друго което си мисля е как всъщност ще се задържат тези около 10тина кг. смъкнати за почти месец newsm78
Не знам утре ще пиша повече по въпроса,ако искате изчакайте аз да пробвам и ,ако наистина има ефект си го вземете и вие........... .

# 10
  • Мнения: 281
  Ако ефекта наистина е този, струва си парите. УСПЕХ,  mam4e_mia ! Дръж ни в течение! Hug

# 11
  • Мнения: 1 952
Незнам за този Боержил, Воержил... но, то това важи и за всякакви други хапчета за отслабване, ако гладуваш, ще остлабнеш и със и без хапчето, а ако се тъпчеш и после за успокоение гълташ по таблетка, нищо няма да постигнеш.Така че по-добре да се изгради една система, по-точно един на чин на хранене и на живот, които да се спазва и всичко ще е ок. И  да отслабнеш, ако после пак се тъпчеш, ше си върнеш килограмите до месец, два. Това са пари, хвърлени на вятъра. А и друг е въпроса за такива резки отслабвания, всички знаеме до какво водят. И я да питам аз, с мойте 55кг, ако изпия 2 дози, къде ще изчезна  Rolling EyesИмаме аптека и майка ми пробва всичко за отслабване, което излиза- ефектът е почти нулев!

# 12
  • Мнения: 170
mam4e_mia, успех! Днес си хани хубаво - всичко, което ти се яде и колкото ти душа иска, защото от утре....? Дано диетата към тоя Воержил е по-поносима и най вече ефективна. Ще следиме с интерес и ако свалиш някое килце всички ще те последваме.

# 13
  • Мнения: 817
Дойде ми медът Laughing
От утре почвам и ще докладвам за резултатите.Дано да има с какво да се похваля ,жената която ми го донесе каза ,че е убедена ,че за около месец с тази схема ще съм свалила 10тина кг.
Яде се по схама има дни на мед ,дни на захранване после пак дни на мед и пак на захранване........ .
Комплекта включва 4 бурканчета с различен мед и две пакетчета прополис.Сутринта се яде от едното ,на обед от другото и вечерта от третото.От четвъртото бурканче се яде вечер непосредствено преди лягане.Прополиса се разтваря в чай или вода и се пие......... .
Обещават да не се изпитва глад.

# 14

Мамче_миа, много ме заинтересува тоя Воержил. Сетих се, че преди време една приятелка го беше пила и беше свалила доста, но и загубих координатите. Май обаче се казваше Боержил, но няма значение, явно става дума за същия продукт. А ти започна ли го и само меда ли трябва да се яде или се позволяват и други храни?

Общи условия

Активация на акаунт