Отзиви за ясла "Щастливо детство" Варна

  • 488
  • 1
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Дъщеря ми ще тръгва в тази ясла от средата на март. Останах с много добри впечатления от директорката,  ще се видя пак с нея чак в началото на месеца, когато занеса изследванията.
Ще са ми много полезни мнения на майки, чиито деца са или са били там. Има ли някакви по-различни изисквания за облекло/в някои ясли не искат децата да са с бодита/, добре ли ги хранят, има ли по-"добри" и по-"лоши" лелки? И за всичко останало за което се сетите...
Благодаря предварително.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Гергана беше в тази ясла. Много съм доволна, а мисля и детето има хубави спомени от там.
Изискванията за облеклата е да е удобно за децата. По-добре без бодита, така е по-лесно за децата да ги слагат на гърне. Менюто се слага всеки ден /но навсякъде е така/, разнообразно е и не си спомням да съм я прибирала гладна. Макар, че се минаваше дежурно през магазинчето до яслата за банан преди люлките в Морската  Wink, но това е традиция на яслата. Директорката си върши много добре работата.
Сестрите също са доста внимателни. Имаше една леля, която беше по-серт, но на Гери не и се отрази. Педагожката доста се занимава с тях - песни, танци, игри ... имам записи от всичките им тържества.
Като цяло Гергана изкара спокойно там. Боледуваше малко в началото, но при нея този период не беше дълъг и тя си беше от редовните.
Питай, каквото се сетиш, че аз май съм позабравила.

Общи условия

Активация на акаунт