За АМ-Nan или Nutrilon

  • 4 292
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Според вас кое е по-доброто мляко?

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 07:13 от Vivi

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Защо си задала само две млека в анкетата? Simple SmileИма много теми за този въпрос, потърси с търсачката.За всяка майка най-доброто мляко е това с което храни детето си, иначе не би го дала!
 Според мен най-доброто е Аптамил, защото го купувах 2г., но колкото човека се включат, толкова различни мнения ще има.За това си оправи анкетата!

# 2
  • Мнения: 101
Мене ме интересува дали има майки които са ползвали и двете млека и от кое са по-доволни,защото мисля да сменя Nan с  Nutrilon.За това в анкетата съм посо4ила само тези двете.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
Определено мисля, че Нутрилон е по-добро от Нан. Лично мнение  Peace

# 4
  • Мнения: 46 508
Дъщеря ми е яла и двете, но не знам по какъв критерий да определя по-доброто, мляко като мляко, всички са еднакви  newsm78 аз се водех по цената  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 27 524
Аз съм за Нутрилон  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 5 751
И ние започнахме с НАН, но го смених с Аптамил. Сега като чета из форума има добри отзиви и за Нутрилон. Така че това е моя отговор, но не от собствен опит  Peace

# 7
  • Мнения: 2 849
Нутрилон . Peace

# 8
  • Мнения: 1 701
Не съм ползвала Нутрилон, но определено съм против НАН!  Naughty

# 9
  • София
  • Мнения: 15 219
не съм ползвала нито едното, нито другото, но за Нутрилон отзивите са по-добри като цяло.

# 10
  • Мнения: 4 111
Не съм ползвала Нутрилон, но определено съм против НАН!  Naughty


Защо си против НАН?

# 11
  • Мнения: 101
Не съм против Nan,просто реших да го сменя,а и ми казаха че Nutrilon е по-леко мляко.Ще пробвам как ще го възприеме и ако има някакви проблеми пак ще си бъда на Nan.Благодаря на всички майки,които са си изказали мнението.

# 12
  • Мнения: 514
Не съм позлвала Нутрилон, но Нан за мен е гадост, стори ми се солено и мирише ужасно  Peace

# 13
  • Мнения: 1 701
Не съм ползвала Нутрилон, но определено съм против НАН!  Naughty


Защо си против НАН?
Едната причина е, че Калина акаше веднъж на 3 дни тъмно-зелено, а втората - като пръцнеше и ти залютяваше на очите...  Sick Педиатърката веднъж ни беше попитала дали не я храним с пържоли...  Mr. Green Става въпрос за NAN HA, но доколкото знам и другото не е по-добро...

# 14
  • София
  • Мнения: 676
В началото давах NAN, а после въведох Milumil. Второто е по-сладичко и по-маслено  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт