Родилни домове в София, където бебетата са при майките

  • 916
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Здравейте,

моля да ми отговорите на следния въпрос:
В коиот родилните домове в София бебетата стоят при майките?
За Майчин дом знам със сигурност,  но там не искам да раждам по други причини.
А държа бебето след раждането да е при мен.

Предварително ви благодаря за отговорите  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 248
Чувала съм, че във ВИП стаите на Тина Киркова бебетата са при майките. Но само съм чувала, без да съм била свидетел

# 2
  • Мнения: 345
Чувала съм, че във ВИП стаите на Тина Киркова бебетата са при майките. Но само съм чувала, без да съм била свидетел

 Peace

# 3
  • Мнения: 245
Само в Тина Киркова и в Майчин дом ли е така?
А в Шейново, Окръжна, Втора градска?
Моля, който знае да се включи, това е важно за мен  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 903
В Шейново бебетата НЕ  са при майките. За другите, които си посочила, нямам представа.

# 5
  • Мнения: 156
Здравей, в бившата Окръжна болница, сега "Св. Ана", бебетата са при майките си. Но все пак зависи от твоето състояние, начина ти на раждане, времето по което раждаш и най- вече от състоянието на бебчето, ако всичко е нормално до няколко часа след раждането ще можеш да гушнеш рожбата си.

# 6
Здравей,аз съм раждала в Тина Киркова(Св.София)и бебетата са при майките,не само във ВИП отделението а и в другото.
Успех

# 7
  • София
  • Мнения: 12 551
В Окръжна болница- София бебето е при майката!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 750
Потвърждавам за "Св. София" (бившата Тина Киркова), че бебетата са при майките. Аз бях в двоен ВИП и бебка си беше при мен. За обикновените стаи, обаче не знам.

# 9
  • по света
  • Мнения: 1 587
Второто си бебе родих в Окръжна и през цялото време детето беше при мен.Това беше и едно от нещата на което държах.

# 10
  • Мнения: 2 818
... и всички частни  Wink

# 11
  • Мнения: 245
Благодаря ви момичета, много държа бебето да си е при мен, насочила съм се за Тина Киркова, но дали ще се добера до ВИП стая - не знам, нали били кът.
Другият вариант ми беше Окръжна или Шейново.

# 12
Във втора градска също са при майките и то отдавна, аз съм раждала и двете си деца там.

Общи условия

Активация на акаунт