Моля, препоръчайте ми инструктор!

  • 1 122
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 142
Трябва най-сетне да изкарам книжка, но се ужасявам от кормуването, листовките, изпита, инструктора …. Ако някоя от вас може да ми препоръча инструктор, който хем ще ме научи, хем няма да вика през цялото време, ще съм й много благодарна! Живея в Люлин и работя в Гео Милев, иска ми се да карам кормуването сутрин преди работа (от 8 до 9) - може би и това има значение за препоръката.

Благодаря предварително!
 

# 1
  • Мнения: 1 492
http://www.autokurs.com/
Аз съм карала при Сашо/този най- в дясно, с Polo-то/
Кормува се в Гео Милев и около Плиска.
Успех.

# 2
  • Мнения: 7 107
Сашо определено е от викащите инструктори.
Не го препоръчвам. Имам едно на ум и за некореткно отношение от негова страна.

# 3
  • Мнения: 2 792
 Аз сега ходя на курсове, инструкторът ми е млад 24-25 годишен, много спокоен и обясняващ, за сега съм карала само два пъти, но пък ми беше препоръчан като готин и аз го намирам за такъв, пиши ми на лични ако проявяваш интерес да ти пратя координатите му.
   Кара се в района на Красно село, Стамболийски, Т. Александров и Сливница, ако се ориентираш....

# 4
  • Мнения: 1 492
Сашо определено е от викащите инструктори.
Не го препоръчвам. Имам едно на ум и за некореткно отношение от негова страна.


Няма да споря с теб, но аз не съм забелязала подобно отношение. Никога не ми е повишавал тон и съм много доволна.Взех си книжката от първия път, благодарение на него и начина му на работа.
Но всичко е възможно, авторката ще си прецени.

# 5
  • Мнения: 3 861
Аз карах при Драгомир Тотов!
Доволна съм от него и като отношение и като всичко, а най вече от това, че ме научи да карам и сега не слизам от колата.

Школата е в Красно село, ако те интересува пиши ми на лични за да ти пратя координати

# 6
  • Мнения: 229
Аз също се замислям за шофьорските курсове на Тотов. Живея на близо и ми е много удобно. Много държа инструктора да не ми вика, защото се спичам и най-важното да ме научи да карам. Lilly ще ме ориентираш ли в цените, защото може би имаш пресни впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт