Помощ при използване на Милумил 1

  • 653
  • 11
  •   1
Отговори
Имам проблем с разтварянето на Милумил 1. Незнам нормално ли е да стои на зрънца , които да запушват биберона ? Не трябва ли да е като Фризолака например, като нормално прясно мляко?

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 19:33 от martin98

# 1
  • Мнения: 27 524
Не е на зрънца, винаги ми се е разтварял без проблем. Слагай леко топла вода и хубаво друсай и малко изчакай, за около минутка се разтваря идеално  Peace
А иначе в Милумила има сгъстители, които остават като едни миниатюрни чертички по стените на шишето, но те не запушват биберона.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Ставаше на зрънца,когато водата е студена.Сега го правя с топла вода,но не и вряла и няма проблем.

# 3
  • Мнения: 287
ужасно е мазен...после шишештата нямат миене а бибероните направо не знам как не ги съсипах от толкова веро...И оставаха едни такива топчета като избито масло

# 4
  • Мнения: 110
Трябва добре да го разклатиш за да се разтвори,при нас се е случвало да запушва биберона.

# 5
  • София
  • Мнения: 676
Наистина Milumila  е по-мазничък, но го приготви с топла водичка и го разбий добре.

# 6
  • Марс
  • Мнения: 439
Ставаше на зрънца,когато водата е студена.Сега го правя с топла вода,но не и вряла и няма проблем.

 Peace

# 7
  • Мнения: 603
водата трябва да  е над 60 С. Иначе става на зърна.

# 8
  • Мнения: 1 666
Опитай се да налучкаш точната Т на водата (ако трябва после охлаждай, но разтварй с топла вода) и хубаво тръскай - гарантирам ти, че няма да има бучки!

# 9
  • Мнения: 61
приготвяй го с по-топла вода,да пари,разтваря се идеално!по-добре така и да го изчакаш малко да изтине или даже да го охладиш под течаща вода! Grinning

# 10
  • Мнения: 212
Слагай леко топла вода и хубаво друсай и малко изчакай, за около минутка се разтваря идеално  Peace
А иначе в Милумила има сгъстители, които остават като едни миниатюрни чертички по стените на шишето, но те не запушват биберона.

Абсолютно вярно.

# 11
  • Мнения: 601
Ние нали сме с двойни дози за всичко, та да не клатя двойно, слагах млякото в чашата на пасатора, изливах водата и пусках пасатора за 3-4 сек. Разбива се идеално.

Общи условия

Активация на акаунт