"Ферари"-то на Слави-2-ра употреба

  • 8 441
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Метин Енимехмедов-победителят в конкурса на Слави е вкарал "Ферари"-то в автосервиз. След няколко теста станало ясно, че колата дърпа встрани и е неустойчива. На всичкото отгоре дълго време е била обявена да продажба в www.mobile.bg newsm78

# 1
  • Мнения: 1 273
Честно казано се съмнявам. Но знае ли се newsm78

# 2
  • Мнения: 13 512
А то беше обявено за ново ли? Защото и хамъра навремето не беше нов и не ми е хрумнало че може да е ново.

# 3
  • Мнения: 2 495
Бяха писали в Уикенд че наистина е втора употреба Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 171
Е, не вярвам! Те, че оредяха редичките на Слави - оредяха, но толкова да я закъса ....?!

# 5
  • Мнения: 7 474
Нали Слави каза, че ферарито го дава някакъв спонсор  newsm78 Не бих се учудила и да не е ново Thinking

# 6
  • Мнения: 803
Ако Ферари-то е проблемно, то значи спонсорите са  пробутали  кола 2ра ръка.
Навсякъде се тръбеше, че колата е нова и че точно заради това целият конкурс има спонсори, които да могат да осигурят наградата. Не вярвам Слави да е вадил пари от собствения си джоб за тая кола (пък и това не е било негово Ферари).

# 7
  • Мнения: 5 622
Още по време на конкурса, изразих съмнения, че "наградата", не е толкова награда, колкото наказание.... Направо затворени пари са това..Щом е седяло и никой не го е купил, сега е още по-малка вероятността..Накрая ще го даде на някой аз без пари, само и само да се оттърве от него....  Confused Поне пари или апартамент в краен случай да беше дал Слави.По-полезно и използваемо щеше да е...  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 7 640
Аз въобще не съм си мислела, че е ново, както и Хамъра навремето.
И обяснението е, че вероятно някой иска да се отърве от непродаваем таралясник Sunglasses
Самият Слави многократно казваше, че едва ли победителят ще задърже колата, най-вероятно ще я продаде.
Е защо тогава директно равностойността в пари не беше наградата newsm78

# 9
  • Мнения: 6 417
Ми в автосервиза са го тествали и се е оказало с крива ходова част. Shocked

# 10
  • Мнения: 803
Аз въобще не съм си мислела, че е ново, както и Хамъра навремето.
И обяснението е, че вероятно някой иска да се отърве от непродаваем таралясник Sunglasses
Самият Слави многократно казваше, че едва ли победителят ще задърже колата, най-вероятно ще я продаде.
Е защо тогава директно равностойността в пари не беше наградата newsm78

Да, това би бил много по-добър вариант. Ако някой има пари да поддържа кола като Ферари, нямаше да се състезава, за да я спечели.
Колкото до това да се избира м/у колата и равностойността й в пари - май в "Треска за злато" бяха направили нещо такова много отдавна (пак предлагаха коли). Thinking
А хамърът не беше нов - нали го рекламираха като "Хамъра на Слави".

# 11
  • Мнения: 5 539
Разбира се, че не е ново Ферарито.
"Ферари" не е кола, която можеш да отидеш и да си купиш от магазина ей така, дори да имаш нужните пари. Всеки нов модел излиза в ограничена бройка, предназначена за колекционери и за да си поръчаш, тярбва да имаш още поне 2-3 ферарита в гаража Wink

# 12
  • Мнения: 1 002
е , то беше ясно , че е втора употреба , след като автокъща го дава за награда ..
дано не е с пренабити номера ...

това е една доста тъпа награда , явно са се чудели как да се оттърват от него
толкова скъпа кола как я даваш на човек , за който е видно , че няма как да я поддържа и ще я продаде , и то с голям зор ...

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 22:55 от white_r

# 13
  • Мнения: 1 425
То оставаше и да е ново  Mr. Green Аз разбрах, че вече се продава за 50 000 евро.

# 14
  • Мнения: 2 161
Аз не вярвам.Не допускам,че Слави Трифонов би посъпил толкова евтино.Не е в неговият стил.

Общи условия

Активация на акаунт