За и против по-младите мъже в семейната двойка

  • 556
  • 10
  •   1
Отговори
Какво мислите за връзките в който мъжът е по-млад от жената!? Това би ли създало проблеми или е по-скоро начин жената да е винаги " в час ",да се грижи повече за себе си и по-дълго да запази младостта си? Моля, споделете впечатленията си или личен опит!

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами, аз май съм "за", защото мъжО е по-млад от мен... Mr. Green И баща ми е по-млад от майка ми - явно някаква семейна традиция... Mr. Green
Във всеки случай, ако мъжът ми беше по-възрастен, едва ли щях да се грижа по-малко за себе си... Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 6 791
До нагласа е. Аз никога не съм имала гадже дори на моята възраст, не ме привличат. Но пък на други им харесва, няма рецпта. Относно грижите за външния вид, аз го правя заради себе си, не заради мъжа ми. Той ме харесва всякаква, с 10кг отгоре, без приеска, без грим, аз не се трая като не съм "в час".

# 3
  • София
  • Мнения: 7 766
Темата не е за тук. По-скоро е за Клюкарника или Дом и семейство.  Wink

# 4
  • Мнения: 1 455
Темата наистина не е за тук.
А по темата Grinning- познавам такива семейства,няма лошо.Аз лично си падам  по-големи батковци Party..

# 5
  • Мнения: 5 299
Възрастта няма значение. Има мъже по на 40 и се държат като тийнеджъри, и обратното.

# 6
  • Мнения: 2 631
Аз съм му кака с цели 3 години  Laughing
Много зависи дали съвпада начина на мислене между двамата, тъй като знаем, че жените и физически и психически съзряват по-рано...
Ние се разбираме чудесно, а и годините ми пред неговите ми дават предимство в много ситуации да определям и "командоря" положението...
От друга страна има една приказка: Хвани си кака, да те отрака  Laughing

Не мисля обаче, че заради разликата във възрастта ни ще се грижа повече за себе си и т.н.
При всички положения имам самочувствие, което си поддържам без значение кой е до мен!  Peace

# 7
  • Мнения: 674
Това си е до отделния човек. Иначе наистина има мъже и на 40 години които още са си деца и обратно 20/25 годишни които са отговорни. Иначе няма нищо лошо мъжът да е по-малък но не повече от 3-4 години. А за секса проблеми няма защото така или иначе мъжете губят определени способности много приди жените... Joy Joy Laughing Joy

# 8
  • Мнения: 4 451
Мъжа ми е с 4 г. по-голям от мен, така че отговора ми е ясен. Laughing Винаги съм си падала по по-големи от мен. Но факт е, че има доста успешни бракове с по-млади от жената мъже. Една дружка има съпруг, който е 7г. по-малък от нея и имат страхотен брак.

# 9
  • Мнения: 11 003
Според разликата в годините няма никакво значение за отношенията в семейството, всичко си е до човека Wink

# 10
  • Мнения: 68
В една такава връзка неизбежно жената командва. Моя мъж е 10 год. по-голям от мене и като се замисля тихо - мълком пак аз владея положението каму ли ако беше по-малък. Имала съм връзка с момче колкото мене и беше много хубаво, наистина има една такава сладостна стъпка на младостта която кръжеше около нас!Ама беше много готино , ей....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт