Имат ли си галени прякори вашите съкровища?:)

  • 19 058
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
Не знам дали е пускана такава тема и ако да предварително се извинявам.

Повод за нея стана сутринта , когато тати изумен от неспирното препускане на Десислава nuts  и лепна прякора Щурислава.   newsm62 Паднах под масата от смях. rotfImbo А той най сериозно ми заяви, че е трябвало да я кръстим така ама де да сме знаели по рано #Silly .Стана ми много весело и реших да ви питам дали и вашите сладурчета си имат някакви галени прякори?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Викенце, мамино зайче - когато слуша. А когато направи ако в памперса, а не на гърнето - дрисличка, пикличка Grinning

# 2
  • Мнения: 4 915
Мдааааа...
Маймунка, Муна-маймуна най-често.  Laughing  Щото е диване, още от новородена.  #Milti  Mr. Green
Баща й я нарича пиленце, ама за него е пиле, щото като се прибере вечер само си я гушка и се смеят, пък не е по цял ден с щурачето, нито се буди нощем през час-два  да я кърми.  Crazy  Blush

Когато беше по-мъничка, я наричах мушмулка.  Flutter

Вчера пристигна сестра ми от Австрия и от вратата: "Ей, Мариелка, Мариелкааа!" ,ама наш'та - "нъц!", не се впечатлява. И аз казах на сестра ми: "Кажи й "маймунке", да видиш как ще ти обърне внимание!" Laughing  Ще взема да се притесня, че детето ще си помисли, че се казва Маймуна.  Thinking  Laughing  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 334
Хриси,Хрисинка,ако направи беля-маймунка!

# 4
  • Мнения: 46 492
Котенце или Софийка-лошотийка Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 414
ние имаме много:)
Човечичус /подобно на онзи баскетболист/ - идва от ЧовекЪТ, защото е най-важният човек в къщата.
Бяс, Бесноризец Сладък, Ния-щуротия
Шушумигов, Шушулка...и още има според случая...

# 6
  • София
  • Мнения: 750
Дъщеря ми е Гъбата. Защото имаше един червен чадър, който си го нахлупваше на главата и беше като гъбка в дъжда.
Сега почна дори така и да се представя - "Аз съм Гъбата".

 tongue2  wavey  tongue2

# 7
  • Spain
  • Мнения: 3 750
незнам татко  й от къде и го измисли - гун4и .. по вървежно дори от именцето й Simple Smile
и още мушмурок , мишок ....
льолильо - защото това по4на да казва пъро и така си остана като нарицателно и обръщение Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 358
Оги, Огънче, Бубо - това са нашите обръщения към Оги напоследък.

# 9
  • Мнения: 343
Елица - Елинце, Мишенце, Шушко, Зайо, Елчо, Елица-пица-хубавица, ... а когато е лоша - Елицоооо  Grinning
Явор - няма галено име, за сега е само бебо и бебето

# 10
  • Мнения: 2 609
Ха,и аз на Яна и викам маймунка  Monkey и майка ми все ми се кара,също и пиленце kyllmg  и муцко.Тати пък и вика Яни-Бибияни Party

# 11
  • София
  • Мнения: 6 550
Баща им им вика - Тотовците, Бецковците, Тотите ( каквото и да значи това  Rolling Eyes ), аз Пламчо (нищо че е момиче) и Цветето.
Пламенда, Цветолинка ей такива най-различни производни Маймунета, Циганета и тем подобни

# 12
  • Мнения: 272
пухчо но понякога е ДЗВЕР оли индиянски вожд:)

# 13
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
докато прохождаше беше - Боцьо, Бочко Wink
А сега е Гошко Хубавеца, Гого Белята и т.н.

# 14
  • Мнения: 4 187
Даа и то не един! Райче-Зайче, Мунка-малката маймунка,Люба- от любов моя,Ангелина от Ангелче мое,Шуши, Шоше,Муши и всички производни от този род! Това е зависи от настроението!Баща и я нарича Кукалка- от кукла може би????? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт