Момичета,много съм притеснена,помогнете ми!

  • 1 396
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Може това да ви се стори тъпо или смешно,но трябва да го споделя с вас иначе ще се пръсна.Сутринта сина ми (9.5м.) се изака и цвета на акито беше нормален.Но следобяд и вечерта вече беше тъмносив към черен #Crazy Има един мед.термин за такъв цвят,но не искам и да си помислям,че ме побиват тръпки.Сега,това,което ме успокоява е,че сутрешната попара я замених с пюре Хаме от ябълки,малини и боровинки.Знам,че и ние големите като хапнем нещо такова ни се променят изпражненията и силно се надявам да е от това.Успокойте ме,кажете че знаете и за други такива случаи,че сън не ме лови Sad

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не се притеснявай сигурно е от храната,но за твое успокоение се посъветвай с педито. Peace

# 2
  • Мнения: 209
Може и от пюрето да е, Вики ака доста тъмно от пюрето на Хип с черни боровинки.
Мисля, че няма проблем. Забелязала съм, че обикновено акитата са с цвета на пюрето, което е яла. Според мен няма място за тревога, но ако все пак си притеснена, попитай педиатъра.

# 3
  • Мнения: 2 353
  И аз мисля, че е от пюрето. Ако няма нищо друго, което да те тревожи, най-вероятно боровинките са дали своето...

# 4
  • Мнения: 6 164
Абе маме, няма ли за какво да се притесняваш, та за тва се хвана? newsm78 Споко бре!

# 5
  • Мнения: 69
от пюрето е  Peace спокойно  Hug

# 6
  • Мнения: 27 524
Изобщо не се притеснявай, нормално е. Тепърва ще го виждаш черно, червено, миризливо, немиризливо, зелено, на точки, на бели чертички...  Crazy
 Hug

# 7
  • Мнения: 1 446
Изобщо не се притеснявай, нормално е. Тепърва ще го виждаш черно, червено, миризливо, немиризливо, зелено, на точки, на бели чертички...  Crazy
 Hug
Точно така особено за миризливите.

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Когато за първи път дадох на дъщеря ми сок на Хип от червени плодове, акото й беше почти черно на цвят, изпаднах в паника докато осъзная, че това е от сока.
При бебчетата акитата са с цвета, на това което са консумирали, няма място за притеснения според мен.
Каквото хапне или пийне бебчето, такива са и акитата му. Бебка като яде бананови пюренца, после акитата й миришат дори на банани, за цвета е ясно, че е бананов  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 315
Изобщо не се притеснявай, нормално е. Тепърва ще го виждаш черно, червено, миризливо, немиризливо, зелено, на точки, на бели чертички...  Crazy
 Hug

Точно така! Не се притеснявай излишно Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 4 621
Не се притеснявай, това е едно от нормалните неща.  Peace

# 11
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
От пюрето е Simple Smile. Бъди спокойна Simple Smile. Веднъж дадох на Хаме само с боровинки, че имаше разтройство и пзнай какво изака - една чернилка като катран направо Simple Smile.

# 12
  • Мнения: 3 116
От пюрето е Simple Smile

Мая ми акаше по същия начин като й давах кашата с горски плодове на Хаме Simple Smile

 Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 990
Най-вероятно е от пюрето, така ,че се успокой. Ако знаеш от спанака ,какво става ...  Sick

# 14
  • Мнения: 155
Не се притеснявай! Със сигурност е от пюрето. Боровинките са естествена боя. Направи си и ти опит: хапни чисти боровинки с кисело мляко/има замразени/  и ще видиш ефекта.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт