Как се живее с бременна жена

  • 2 851
  • 40
  •   1
Отговори
Ясно е, че с жена се живее трудно. Но, в комбинация с бременна, понякога е изпитание и изкуство да оцелееш.
Можем да споделим своя опит из полята на 9-месечния стрес и да дадем съвет. Нали казват, слушай  патило.

Мрънкането. няма спирачка. За най-малкото нещо. По-благоразумно е да не се спори. Достатъчен е отговор : "И аз те обичам"
Пазарувайте рационално, обаче и по много и с авансова мисъл. Няколко пъти излизах по нощите за шоколад "Милка" със стафиди, докато накрая се научих да се запасявам. Обаче на "Яде ми се тирамису" една нощ, нямаше как да отговоря и потънах в мълчание, докато ме ядаха с поглед.

Колегите ще допълват, сигурен съм... Laughing

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 03:43 от Luck

# 1
  • Мнения: 3 569
По-благоразумно е да не се спори.

Ти сам си си дал отговор. Стискаш зъби и чакаш с нетърпение раждането. Бъди мил с жена си.

# 2
  • Мнения: 804
Търпение му е майката, все ще роди един ден Mr. Green А сега няма как ще ходиш посред нощ и за наполеони следващия път Joy
  Успех!

# 3
O, аз пиша в минало време. Но спомените са така живи.

" - Не искам да гледам новини, получавам киселини. Махни го тоя Джеки Чан, повдига ми се от него. Оф, пак ли тоя сериал.
- Какво искаш да ти пусна?
- Индиана Джоунс
- Коя от трите серии?
- Все ми е тая, докато се наканиш да го пуснеш, вече не ми се гледа"

И аз те обичам, нищо че си малко проклета сега.
Ех, спомени.

# 4
  • Мнения: 4 068
Явно аз съм рядкост между бременните жени.
Никога не съм пращала мъж ми за каквото и да е посред нощ. Ядях като ламя, но някак успявах да се запася с почти всичко, което обичам и не се е налагало спешно тичане до денонощни магазини. Освен това мъж ми казва, че докато съм била бременна съм била най-милата жена на света и поне десет пъти по-малко прокледа отколкото съм иначе. Имах енергия за целия китайски народ и не се спирахме нито за секунда. То не бяха разходки, излети, заведения, барове и дискотеки. Абе живот си живеехме тогава. Ела ни виж сега-няма на кого да оставим ваденката даже, за да изпием по едно кафе.

# 5
  • Мнения: 4 111
Явно аз съм рядкост между бременните жени.
Никога не съм пращала мъж ми за каквото и да е посред нощ.

И аз съм рядкост значи ...  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 620
Аз пък не помня да съм била проклета.Innocent
И понеже съм си скромна и се съобразявам с другите,никога не
съм се тръшкала за нищо посред нощ.Имам спомен само за един-
единствен път,че споделих,че ми се ядат донатки и то в съвсем нормално време.....

# 7
  • Мнения: 4 473
С чиста съвест мога да кажа, че с мен, като бременна, се живееше лесно. Grinning
Не съм капризна принципно, но ако все пак трябва да категоризирам периоди - този, след раждането май вземаше връх. Mr. Green

# 8
  • Мнения: X
 Мъжа ми изобщо не усети мойта бременност. Сега съм много по-капризна станала.

# 9
  • Мнения: 830
Аз като бременна бях кротка като агънце.Нито ми ставаше лошо, нито ми се пряждаше нещо,спях като бебе и не бях крива.Мъжът ми въобще не разбра какво е това каприз и лошо настроение през цялото време се хилих като луда Laughing
Сега обаче.........малеее като разярена кобра съм Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 817
Няма жена, която да си признае, че е била проклета като бременна.

Аз също бях кротка и мила и търпелива... докато не съм гладна. На изречението "гладна съм" обаче, трябваше да се реагира светкавично.  Mr. Green Mr. Green Иначе ставаше страшно...

# 11
  • Мнения: 402
Ехо, мъжката част от форума, стига сте се оплаквали, все пак жените ви не са бременни през цялото време, в което сте заедно. Само един, два пъти за целия си живот. Я по-кротко, ако сега ви будят да им купувате шоколад, представяте ли си какво става, като се роди бебето и плаче по 20 пъти на нощ, и то ли ще ви е криво, че не можете да спите? Или ще спите в другата стая, за да не го чувате?
А да не мислите, че е лесно да си бременна, а?
А какво да каже моят мъж в този случай, като го будех през 30-40 минути за да ме обръща в кревата на другата страна, защото не можех да го правя сама в последните 3 месеца, а?
Ще купувате, ще обръщате и на ръце ще носите, ако е необходимо.
Щото може и да е по-лошо, последните 3 месеца от втората си бременност ставах от леглото само за да ям и да ходя до тоалетна, познайте кой вършеше всичко - готвене, пране, прибиране и гледане на дете, чистене.
Така че, айде моля ви се, да не изпадаме в съмосъжаление, щото няколко пъти сме купили шоколад.

Ако съм била прекалено груба, извинете!  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 817
Geri.pl, не мисля, че някой от тях изпада в самосъжаление. Смятам, че за всеки от татковците, които са писали е било удоволствие да изпълни желанието на съпругата си. Вярвам, че те го приемат от забавната му страна и това е идеята на тази тема...

Съжалявам, ако съм била груба, но аз искрено се смях докато четях.Simple SmileSimple Smile

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Ехо, мъжката част от форума, стига сте се оплаквали, все пак жените ви не са бременни през цялото време, в което сте заедно. ....

Според мен темата е разтоварваща и  ми харесва. Все пак е за споделяне на опит в различни сиуации. Не видях нито самосъжаление, нито мрънкане. Не мислим че  е лесно да си бременна. Тъкмо затова е идеята да направим това преживяване забавно и за двамата бъдещи родители  Grinning
"Ще купувате, ще обръщате и на ръце ще носите, ако е необходимо" - даже с радост  newsm51 newsm10

# 14
  • Мнения: 8 917
9 месеца ще ги избуташ някак си Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт