цервикална слуз *Б*

  • 13 160
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
много моля, дайте линкове и каквото още се сетите по тази тема.

# 1
# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
виж тук в google

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Ето  нещо интересно според мен - ако може и някой да го преведе ...!

# 4
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Цитат на: Morena
Ето  нещо интересно според мен - ако може и някой да го преведе ...!


Ето един буквален превод - някъде може и да се посмеете:

Преводът на вашата заявка е:
Естествени знаци за плодовитост : основите
Има три различни естествени пътища за да наблюдават вашата плодовитост. Методите са по основна телесна температура, шиен течност, и шийна позиция. Тези три индикатори, когато комбинирани с скициране, може да бъде много ефективни начини за да проследява вашите цикли, ви позволяващи да знаете просто когато вие овулирате, и ви помагам да увеличите вашите шансове на смятане.

какво е основна телесна температура?
BBT е температурата на вашето тяло преди каквато и да е дейност. Взето всяка сутрин, преди вие ставате, преди каквато и да е дейност, с основен термометър, то е температурата на базова линия на вашето тяло. Повечето жени разбират, че тяхната телесна температура е по-ниска по време на първата роля на техният велосипед. То обикновено ще се вдигне леко (между 0. 4 и 0. 8 f) на денят на овулацията. То обикновено ще остане будно до точно преди стартът на следващият период. Ако бременност се случва, TEMPS стои до късно след денят, който следващият период трябваше да започне.

Какъв вид на термометърът използувам?
За повечето жени, 96 до 98 градуси са взети ако устно е разглеждана нормална преди овулация и 99 без 97 след това. Промените са малки части (от 1 / 10 до 1 / 2 градусови). За да регистрирам тези малки вариации внимателно, е препоръчано, че вие използувате основен термометър. Те само регистрират от 96 до 100 степени F. Вие можете да ги намирате онлайн или при вашият магазин за местен наркотик.

какво е шийна слуз и как то се променя?
Шийната слуз е създадена от подплатата на шийният канал на жена. По време на нейните месечни цикли. Незабавно след менструация, повечето жени имат няколко дни на" никаква слуз" или суша. То тогава обикновено става облачно и лепкаво, тогава променяйки се към открито и хлъзгаво точно преди овулация. По време на тази ясна и хлъзгава фаза на," белтък", то също ще се разтегне между пръстите. Това е знак, който вие сте в вашата повечето ERTILE фаза

Как аз мога да проверя шийна слуз?
Вие можете да проверите нейната слуз по няколко начини, в зависимост от които е най- спокоен за вас. Няколко от алтернативите сте :

*Изтрийте вагиналният отвор с тоалетна хартия преди уриниране
*Забележете разтоварването на долни гащета
*Са в сила някои от слузта като поставям вашите пръсти (уверявайки се, че те са чисти) в вагината.

При проверяване слузта, бъдете сигурен за да забелязвам цветът. То може да бъде бяло, кремаво, непрозрачно, или чисто.
Рано слузта е обикновено описана от един от тези термини : като недостатъчна, не много представя, плътността е дебела и лепкава, то обикновено смята него за форма. Цветът е бял или непрозрачен.
После има" преходен етап". Няколко от характеристиките на този етап са : увеличаващи се количества слуз, слузта ще бъде по-тънка, и облачна в външен вид и цвят. На този етап, то леко е еластично.
Финалният етап преди овулация е" високо плодородният етап". За момента, слузта обикновено ще бъде видим с изобилни количества. Тънко, и прозрачно е. Е често извикано" бяла шийна слуз на яйце" заради неговите еластични собствености.


Какво е шийна позиция, и как го проверявам?
По време на вашият цикъл, вашата шия променя позиция за ИТ. Наблюдавайки това, можете да ви помогнете да проследите вашите плодородни периоди. Вие трябваше да започнете проверявайки вашата шийна позиция в края на вашият период и го поставяте в шах ежедневно, и за предпочитане, в същото време на деня.
По време на вашият цикъл, вашата шия променя позиция за ИТ. Наблюдавайки това, можете да ви помогнете да проследите вашите плодородни периоди. Вие трябваше да започнете проверявайки вашата шийна позиция в края на вашият период и го поставяте в шах ежедневно, и за предпочитане, в същото време на деня.
Има няколко позиции, които вие можете да използувате за да проверявате позиционирането. Експеримент от всяко, и намери, който е най- спокойният за вас. Важно е, че след като вие решавате позиция, вие нормално използувате същия.
Много жени разбират, че ровенето в тоалетът е лесна за използуване позиция, докато другите предпочитат да клекнат или поставят един фут нагоре върху тоалетната или корито, докато другият е на пода. Вие ще трябва да използувате една ръка за да задържате вагиналните устни, докато вмъквайки средният пръст на другата ръка в вашата вагина. Преместете вашият пръст нагоре докато вие удряте вашата шия. То трябваше да се чувстваше като закръглена оформена маса на цилиндър в рамките на вашето тяло. Забележете позицията, която вие намирате. То вижда ли далече гръб? Намалявате надолу? По време на започването на вашият цикъл, и назад


ОК, значи сега аз знам как да правя всичко това.... сега какво?
Сега, което вие знаете трите видове на естествена плодовитост подписва, вие вероятно се питате как да ги използувам заедно за да проследявам вашата плодовитост. Много жени водят всекидневна диаграма от всички три знаци. Тези скицира над един период на месеци, помогнете ви да проследите вашите цикли и овулация честно внимателно. Вие можете да свалите отпечатима диаграма на BBT за да записвате включени вашите" знаци".

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Цитат на: wassilena
Ето един буквален превод - някъде може и да се посмеете:


Василенка , подобен буквален и аз имам и много ми е смешен , ама се схваща  Laughing  Laughing .
Ето моя буквален на част от статията , направо съм се смяла със сълзи .

Много жени разбират, че заседанието върху тоалетът е лесна за използуване позиция, докато другите предпочитат да клякат или поставят един фут нагоре върху тоалетът или корито, докато другият е на пода. Вие ще трябва да използувате една ръка за да задържате вагиналните устни, при вмъкване средният пръст на другата ръка в вашата вагина. Преместете вашият пръст нагоре докато вие удряте вашата шия. То трябваше да има чувството, че закръглен цилиндър оформи маса в вашето тяло. Забележете позицията, която вие намирате. То вижда ли много гръб? Се снижавате надолу? По време на началото от вашият цикъл, и след това овулация, вашата шия е в слаба позиция. То вдига по-високата позиция просто преди и по време на овулация. Ако вие сте несигурни първо което е дрогирано и което е Лоу, напътствие е когато високо вашата шия е почти недостижима с вас край на пръст. Вие също можехте да искате вашият OB / GYN или доставчик за друга грижа за здравето за да ви помагате да намирате вашата шия по време на вашият годишен добре изпит на жена, ако вие разбирате, че вие имате все още трудности проверявайки. * -

# 6
  • Мнения: 3 154
rotfImao  rotfImbo  rotfImao  rotfImbo  newsm62  newsm62  newsm62

Моренка тоя превод ме скъса от смях!

# 7
  • Мнения: 9 894
с извинение, че не по темата, но този превод ме подсети за надписите на македонски върху "женски хигиенски тампони"- които почват така:
ве молиме, прочитайте ги инсрукциите кои се приложени....

# 8
  • Мнения: 2 123
Добре де момичета, а каква е цервикалната слуз, когато сме бременни? Някъде някой казва ли ни? Thinking

# 9
  • Мнения: 274
Цитат на: irinii
Добре де момичета, а каква е цервикалната слуз, когато сме бременни? Някъде някой казва ли ни? Thinking

Индивидуално е всичко!

# 10
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Цитат на: irinii
Добре де момичета, а каква е цервикалната слуз, когато сме бременни? Някъде някой казва ли ни? Thinking

Не съм чела нищо по въпроса. Но си мисля, че няма място за никакви притеснения и мисли по въпроса, защото цервикалната слуз е важна за придвижването и преживяемостта на сперматозоидите за да се получи оплождане. А ти май вече такова имаш?!

# 11
  • Мнения: 2 123
Вадиленка, дано да е така Wink че наистина МНОГО ИСКАМ БЕБЕ

# 12
  • Мнения: 274
irinii - през бременността се появява течение, което е индивидуално, наподовява церквиалната слуз, но по гъсто! понякога е и знак за развитие на гъбички, което също е нормално при бременни мами, но най добре би ти ги обяснил доктора тез неща!

# 13
  • Мнения: 2 123
Цитат на: milmuk
irinii - през бременността се появява течение, което е индивидуално, наподовява церквиалната слуз, но по гъсто! понякога е и знак за развитие на гъбички, което също е нормално при бременни мами, но най добре би ти ги обяснил доктора тез неща!


Благодаря ти!Милмук.

Общи условия

Активация на акаунт