въпрос за метро

  • 896
  • 14
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
ползвам Либеро и го купувам от Метро. В Хасково няма, а мъжа ми пътува често и носи. Последния път не е успял да намери по-голям размер от 7-14, купих от бебешки магазин 10-16. Въпроса ми е това временно ли е било и има ли в Метро Либеро памперси, не гащи , по-големи размери.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 062
Хм, май в софийското видях съвсем скоро всякакви Либеро.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Да така е. Ние също ползваме Либеро и засега ни става размер 7-14 кг. 
Но вече се замислям за следващия размер. От два месеца следя в Метро и се оглеждам, но няма по-големия размер. Най -големия размер на Либеро за сега е 7-14 кг.  Има по-големи само от памперсите-гащички на Либеро. Ходим на около 2 седмици в Метро.
Незнам дали е временно или такава е политиката на Метро, защото Либерото-гащички са по-скъпи и да искат тях да продават.  newsm78

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз купувах либеро от метро 10-14 кг май бях , бяха ми много на сметка, а и в голям пакет, от няколко месеца обаче в Стара Загора нямаше и спрях да ходя а това купувах от бебешки магазин. Имаше от малките размери.Определено не поддържаха всички размери. Сега незнам как е не съм се заглеждала.

# 4
  • Мнения: 431
Преди една седмица и ние ходихме и имаше само малки размери  Thinking , имаше големи , но само  гащи .

# 5
  • Мнения: 999
Ние ходим често до Метро и винаги е имало Либеро.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Ние ходим често до Метро и винаги е имало Либеро.

Става въпрос за точно определен размер 10-18 кг., естествено че има Либеро винаги.

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 973
Питайте фирма "On time distribution & logistics" те са вносителите на Либеро и Либрес.
Ние също купуваме Либеро!

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
В Хасково нямате ли Била? Там има всички размери на Либеро.
Дани от скоро мина на следващия размер памперси и още не съм ходила до Метро, та не знам дали има от тях или 7-14 са най-големите.

# 9
  • Мнения: 1 756
Вероятно временно е било Peace

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 726
ходих в Пловдив- наистина няма по-големи размери от 7-14, вероятно заради гащите.

# 11
  • Мнения: 3 356
Ние ходим често до Метро и винаги е имало Либеро.
Да,но не винаги има всички размери.Да не говорим за 12-22 -изобщо няма.

# 12
  • Мнения: 81
в Метро памперсите са до 7-14 на Либеро и аз се чудя,защо е така  newsm78 newsm78 newsm78 но никога не сме намирали 10-16 там.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
в Метро памперсите са до 7-14 на Либеро и аз се чудя,защо е така  newsm78 newsm78 newsm78 но никога не сме намирали 10-16 там.

10- 16 не са ли само гащи? Тях ги има в Метро.
На памперсите следващия размер е 12-22, мисля  Thinking

# 14
  • Мнения: 3 356
Има и 10-16 пампи

Общи условия

Активация на акаунт